Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tak cakala som vacsiu kravinu a prekvapujuco ma Ben Affleck, ako Batman bavil zo vsetkych postav najviac ( neviem, ci to nebolo sposobene tymi novymi svalami, alebo mojimi tajnymi citmy ku komixovej postavicke Batmana).V podstate nebyt kryptonskych blabolov a trapnych priser by to nebol az taky fail.

Deadpool (2016)

Toto bol presne jeden z filmov, pri ktorom po vzhliadnuti traileru si vravim, ze toto ma urcite bavit nebude a opak je pravdou. Vtipna, postmodernisticka blabotina, ktora si robi prdel zo vsetkych komiksoviek, ktore sa beru tak neskutocne vazne.

Amazonka (1999) (seriál)

AAAA, toto som v detstve milovala, hltala kazdy dalsi diel a tazko znasala, ze nenatocili pokracovanie a skoncilo to tak ako skoncilo:( Cista nostalgia

Pan (2015)

Hm, Captain Hook ako Indiana Jones a Peter Pan ako Superman,to je na mna silna kava. Tato rozpravka, ci co to vlastne bolo je obrovskym slapnutim vedla.

33 životů (2015)

Takto zpatetizovana som uz nebola riadne davno. Je to skoda.Myslim si, ze taka silna tema si zasluzi ovela lepsie spracovanie

Mezi láskou a nenávistí (2002) (seriál)

Musim dat 1 hviezdu, lebo tak dobre, ako pri sledovani tejto telenovely som sa nesulala od smiechu ani pri najlepsej komedii

Muži, ženy a děti (2014)

Nenapadny, ale zato velmi presny obraz dnesnej sialenej virtualnej doby. Donuti aspon na chvilku sa zamysliet.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Tri hviezdy, a to pre diabolskeho Benedicta.Inak idú tieto sci-fi bachorky dosť mimo mňa. Bez emocií, bez strachu, ani raz som nezapochybovala, že všetci krásne prežijú a budú šťastní až do ďalšieho nudného dielu.

Macbeth (2015)

Vizuálny skvost. Už pri úvodnej scéne bitky zimomriavky.All hail, Macbeth!

True Štúr (2015)

Nový počin STVčky, odporúčam pozrieť, na Slovensko veľmi zaujímavo podané a hlave mega didaktické, hneď sa mi všetky vedomosti zo základky vynorili z hlavy. Roth samozrejme svelý!