Bohemian Rhapsody (2018)

ach jaj, no Rami Malek super, ale inak, proste prilis vymysleny adorujuci sladky pribeh, ktory asi niekto viac pocukroval ako bolo nutne. Ale pesnicky boli super , vzdy boli a budu.

Mnichov: Na prahu války (2021)

ach jaj, vzhladom k situacii vo svete prilis aktualna tema. Ale nic v zlom, takto to urcite nebolo. Mnichov a "o nas bez nas" nebolo o ziskani casu, ale o zbabelom potopení mensej krajiny v prospech vacsich. No nic, film zly, nerealny a bez sebareflexie. Strata casu.

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Ano, ano, ten koniec. Takto by sa Dexter nespraval. Ale kezde zvysok serie bola pecka a z lasky k mojhu oblubenemu antihrdinovy su to 4 hviezdicky. Rest in peace.

První člověk (2018)

Bez patosu a teatralnosti natoceny film o silnej teme,lepsie to asi ani neslo. Ta komornost a melancholickost az dojimala. Netreba ziadne vztycenie vlajky, to nebol film o lete na Mesiac,to bol film o cloveku, ktory prvy vstupil na Mesiac.Kebyze to vidim v kine, urcite dam 5 hviezd,

Padesát odstínů svobody (2018) odpad!

keby som na tom bola v kine, ziadam vratenie peniazi. A nie, takto to my zeny nemame radi, aspon nie tie pri zmysloch.

Únos (2017)

Na moje prekvapenie,vzhladom k reziserke celkom fajn.Mozno preto, ze to je to udalost, ktoru povazujem za jednu z najzaujimavejsich a najtemnejsich v novodobej historii Slovenskej republiky , doteraz si pamatam, ako som ako male decko cestovala elektrickou popri mieste vrazdy a pocuvala, co sa tam stalo. Ale spat k filmu, ano je to utrzkovite, ale mne to tam prave vyhovovalo, nestracanie casu s dlhymi pokecami a udalostami. Malo to aj atmosferu Bratislavy. Su tam chyby, kde nie su, vsak?Keby to bol zahranicny film, dam o hviezdu menej, ale ako slovensky pocin, je to to lepsie.

Zázraky z nebe (2016)

bojim sa, ze ked tomu nedam aspon tri hviezdy, tak pojdem do pekla( realne by boli dve)

Matky na tahu (2016)

dve hviezdicky a to len kvoli dovolenke zobratej potom, co zomrel Jon Snow, to pobavilo. Inak normalny americky blabol

Lída Baarová (2016)

Ach jaj,tento film by mali pustat ludom za trest a buducim tvorcom filmov ako vystrahu ako sa da vsetko do poslednej bodky pokaslat. Tento pocin som pozerala rozkuskovane 5 dni a mozem povedat, ze to bol tazky boj, aby som to dokukala.