Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

Snad jediná věc (no pak ještě výměna forenzních vzorků), která mě trochu znechutila už při prvním sledování. To jak professor zázračně osloví frajera u identikitu, to už bylo hodně na sílu a čisté štěstí, žádná rafinovaná promyšlenost jako u ostatních věcí. A stejně tam byli všichni idioti, nevěřím, že ten program neuměl ctrl+z.... :-). Ale zbytek to zachraňuje a chemie Professor - Raquel je boží.

Peep Show - Mezi světy (2010) (epizoda)

super díl a scéna "proč má na sobě moje kalhoty" mě málem zabila, kam na to choděj. :-D

Creepshow - Mums / Queen Bee (2021) (epizoda)

No asi tak, první rozhodně nadstandard na poměry předchozích sérií. Druhá už tradiční, divný, nijaký, často až blbý.

Osada - Epizoda 6 (2021) (epizoda)

Za nejku by byl odpad, reklama na pilu to trochu zachránila...

Ženatý se závazky - Série 6 (1991) (série)

Humor už trochu kulhal od třetí/čtvrté série, ale tohle už bylo v naprosté většině vážně hodně slabý často až hrozný.

Pětinásobná pomsta - Otřes (2021) (epizoda)

Asi to bude trochu ujetý, ale finální scéna na téma kakaová skvrna velikosti mexického dolaru mě tak rozesmála, že pilot nasazuju hodně vysoko.

Slunečná - Zrada v rodině! (2021) (epizoda) odpad!

No já nevím, kdyby skončili někde kolem padesátky dílů, tak by udělali líp. Tohle je už tak debilní a dějově ulítlé, že už to těžko snáším i jako tu kulisu, když u toho manželka žehlí.