Elling (2001)

Příjemné a úsměvné pokoukání. Žádná depka, nebo dementní americká komedie. Prostě fajn film. Určitě to zkouknu brzo zas.

Rozbitý svět (2012)

Byl jsem v napětí celou dobu, ale asi jsem to nějak nepobral. Kouknutí stojí za to. Rozhodně to není pro každého

Adamova jablka (2005)

Tak ten kostel ve Fåborg musim rozhodně vidět. Adamova jablka je surealistická podívaná. Nidky nezklame. Viděl jsem již 5x. Bavím se stále.

Krásno (2014)

To se tu zase sešlo kapacit u komentářů, aby někoho tvůrčího pochcali. Film to není pro každého, pravda. Pochybuji však, že někdo dojde do kina aniž by něco věděl o tvůrci etc. Toto dílo není nic světoborného,chvílemi trocha zmatku, je to však film který jsem rád viděl . A stojí za toho ho vidět. Bavil jsem se , pak váhal jaké hodnocení udělit, ale poslední znějící hláška měla koule.

Až vyjde měsíc (2012)

Potřeboval jsem dnes fajne pohodový film a dostal jsem ho.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Někdy doma vidim v zrcadle Homera. Sakra :-)

Temný případ (2014) (seriál)

Krimi víc než míň opravdu nemusím , ale zkusil jsem první díl a už jsem jel až do finále. Parádní kus . Tam bych fakt bydlet nechtěl.

Hannibal (2013) (seriál)

Mads jako nepřekonatelný Šéf. Opravdu velká jízda která s přehledem strčí do kapsy i plnotučné velkofilmy na dané téma.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Naprosto nesdílím nadšení ostatních recenzentů. Po třetím dílu musím, napsat, že jde o zklamání. Amatérské přehrávání, předvídatelný děj, vše v levném hávu. Buď si dám oraz a třeba tomu přijdu po čase na chuť, nebo to zahodím. Škoda. První dojem je levný seriál s až trapným hraním které ani dobrý Lewis nezachrání.