• Pornografický

Lovci lebek (2011) (seriál)

To je příšerná a jednoduchá šaškárna,právě jsem dokoukal na Jojce díl s bravurním T-Bagem,kvůli němu taky dávám jednu hvězdičku jinak je to odpad.

Transformers 3 (2011)

Příběh se sice snaží ždímat téměř z ničeho,ale i tak se mi film líbil.Honičky,akce,napětí a dobré efekty musejí zapůsobit na každého.Možná bych trojku označil za nejlepší díl celé trilogie.

Lidice (2011) odpad!

Naprosto mizerně zpracovaný příběh tragické události našich dějin.Tenhle film už nechci nikdy více vidět,naprostá ztráta času,děj tak vyprahlí a nezáživný,že i filmy,které se natáčeli na podobná témata před 50 lety se dají označit za mnoho zdařilejší.

Expozitura (2009) (seriál)

Dobrý kriminální seriál,plný zvratů a napětí.První díly byly slabší pomalu,ale jistě se to rozehrává.Sláva,že se tu něco takového objevilo je to stokrát lepší než nějáká CSI Miami nebo Las vegas.Určitě jeden z nejlepších seriálů co u nás byl natočen a že jich není moc.

Czech Made Man (2011) odpad!

Velmi špatně zpracovaný příběh,kolikrát i s nelogickým dějem.Čekal jsem aspon ke konci nějáký zvrat či překvapení,ale nic,zkrátka jak bídně to začalo,tak to i skončilo.A to se ani nebudu rozepisovat o naprosto trapně drmolícímu Janu Budařovi...