Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Pornografický
  • Horor

V síti (2020)

Velmi dobře natočený dokument, bylo to zábavné i šokující a především překvapující. Jediné z čeho mám obavy je, že je to dokument nevěrohodného Víta Klusáka, který vydával Svět podle Daliborka za dokument ze kterého se pak vyklubal hraný film, snad V síti nedopadne stejně.

plakát

Já, Kajínek (2017) (TV seriál)

Absolutní bomba! Normálně na žádný dokumenty nekoukám,protože jsou nudný,ale tohle je úplně o něčem jiném.Kajínek skvěle mluví a i když o vážných věcech,tak je to i zábavný a dá se říct i svým způsobem napínavý.Zkrátka sympaták,škoda že jen 5 dílů,snad bude Jirka v TV častěji.

plakát

Hlas Česko Slovenska (2012) (TV pořad) odpad!

Když budeš moc dobrý,tak ti to vybavím a můžeš spievat se mnou:-D

plakát

Lovci lebek (2011) (TV seriál)

To je příšerná a jednoduchá šaškárna,právě jsem dokoukal na Jojce díl s bravurním T-Bagem,kvůli němu taky dávám jednu hvězdičku jinak je to odpad.

plakát

Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce (2011)

Příběh se sice snaží ždímat téměř z ničeho,ale i tak se mi film líbil.Honičky,akce,napětí a dobré efekty musejí zapůsobit na každého.Možná bych trojku označil za nejlepší díl celé trilogie.

Lidice (2011) odpad!

Naprosto mizerně zpracovaný příběh tragické události našich dějin.Tenhle film už nechci nikdy více vidět,naprostá ztráta času,děj tak vyprahlí a nezáživný,že i filmy,které se natáčeli na podobná témata před 50 lety se dají označit za mnoho zdařilejší.

plakát

Expozitura (2009) (TV seriál)

Dobrý kriminální seriál,plný zvratů a napětí.První díly byly slabší pomalu,ale jistě se to rozehrává.Sláva,že se tu něco takového objevilo je to stokrát lepší než nějáká CSI Miami nebo Las vegas.Určitě jeden z nejlepších seriálů co u nás byl natočen a že jich není moc.

Ovládací panel
3 body