• Thriller

Exploze (2009)

Výborný film. také nízke hodnotenie si nezaslúži.  Zvláštne hodnotenia od týchto pseudokritikov. Ale... každému sa iné páči.

Black and Blue (2019)

Výborný film. Moc som neočakával ale  bol som milo prekvapený. škoda tej hudby, ktorú skutočne nemusím ale zapadla do prostredia.

Dům u vycházejícího slunce (2011)

Dal by som o hviezdu viac. Film bol celkom dobrý ale tá hudba bola strašne rušivá. no katastrofa.

Příběh služebnice (1990) odpad!

Tak takáto  hovadina sa môže zrodiť len v americko - kanadskej hlave hlave

Dexter (2006) (seriál) odpad!

Filmy, v ktorých sú vrahovia  a psychopati  tí  okolo ktorých sa to točí sú svinstvo. A ešte tu niekto napíše , že ho miluje je to otras.  Ale , čo je to americký chorý mozog.

Vášeň (2012)

Bolo by to dobré až na ten záver, ktorý chýbal.  Preto len jedna *.

Volyň (2016)

Tento film by mal byť povinný  o to viac v dnešnej PRO Ukrajinskej dobe. Od II. sv. vojny síce uplynulo veľa času ale gény sa dedia dalej. Ukrajinci nikdy nemali byť samostatným štátom.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Nech je akákoľvek demokracia, toto mohol natočiť čistý úchyl. Je to hnusné a odporné. Nemá to s umením nič spoločné.  Po 10 minútach som to musel vypnúť. Fuj. hnus.

Rudý kapitán (2016)

Ďalší slovenský akoby film. plný vulgarizmov. Akoby vulgarizmy bolo to čo slovenský film potrebuje.  Kde sú časy kedy sa dobrý film zaobišiel bez nich.  Samotný film nič moc.

Góóól! III. (2009)

Režisér asi nevidel prvé dva filmy. Iba ak z rýchlika. Skoda.