Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Jeden z nejlepších sitcomů ever. Nechápu, že se někomu nelíbí. Můj názor je, že tento seriál si neoblíbí pouze ti, co ho nepochopí. A těch co to nepochopí, je mi srdečně líto...

Johnny Bravo (1997) (seriál)

Srdcova zalezitost. Ten typek mel takovou smulu, ze se clovek divi, ze neni incel :D ale stejne to nikdy nevzda. Ted uz tezka klasika

Jsem číslo čtyři (2011)

Celkem nechápu tak nízká hodnocení. Je sice pravda, že to má dost teenagerovskej nádech, ale zpracování se mi líbí a nepochopim, jak to může někdo srovnávat se sračkou jako je Twilight. Myslím si D. J. Caruso si zaslouží uznání a rozhodně "Jsem číslo 4" bude jeden z filmů, na který se rád podívám znovu. Určitě to není to nejlepší, ale rozhodně je to hodně dobrá oddychovka, u který jsem se ani trochu nenudil. Víc takovejch pohodovejch snímků...určitě věc na kterou se můžu podívat s mladou a ani jeden z nás nebude otrávenej a to si myslím, že je v tomhle žánru určitě velký plus.

Justice League Action (2016) (seriál)

Jak uz bylo receno, serial je sice zacilen spis na detske publikum, ale stejne u kazdyho dilu sedim prilepenej na obrazovku... V DC maji tolik skvelych animovanych serialu a filmu, az mi nedochazi, proc je hrana tvorba na urovni takoveho prumeru... Holt, zustavam u animacu :)

Justice League Unlimited (2004) (seriál)

Vážně nic? Žádný jiný komentáře? No nic... Suprovej seriál, kterej by si zasloužil vic informací. Fanouškům doporučuju.

Klub sráčů (2000)

Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice

Legenda Korry (2012) (seriál)

No, právě jsem dokoukal třetí knihu a popravdě, už aby tu byla další... Rozhodně jeden z nejlepších seriálů, co znám *****

Lucy (2014)

Tak zlý to nebylo, ale když to srovnám s Limitless/Všemocný, tak je to spíš podprůměr, ale bez srovnání by se na to dalo koukat. Nenudil jsem se, takže ***

Manituova bota (2001)

Skopčáky nemám moc rád a co se týče jejich filmové tvorby, tak mě taky nikdy nijak zvlášť neoslnili, ale tohle monumentální komediální dílo mě vždycky dostane do kolen... Santa Maria - bezkonkurenční evil guy, Abahači - Vinetač mluví za vše a Ranger je Ranger... Mimoto: "John pil z mýho hrníčku." "John spal v mé postýlce." "John mi vychlastal všechny lahváče," Je to prostě nejlepší western komedie všech dob a na paty se jí lepí tak snad jedině limonádový Joe. Well played, skopčáci, well played.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Tak tenhle seriál znám opravdu nazpaměť. Viděl jsem ho snad milionkrát a stále mě dokáže rozesmát a bohužel/bohudík rozbrečet, protože scéna kdy Radar vstoupí na sál a oznámí, že letadlo Henryho Blakea bylo sestřeleno nad Japonským mořem mě vždycky dostane do kolen. Čím dál tím víc si vážím herců, kteří tomuto seriálu dali to nejlepší, co mohli. Bezkonkurenční...jeden z mála seriálů, kde není slyšet smích komparsu, aby podtrhli vtip. ***** Navždy