Andromeda (2000) (seriál)

Jedno z mejch nejoblíbenějších béček, zábava po práci, škole, ... po čemkoli. Jiný ambice si seriál snad nikdy nekladl a proto se na něj dodnes rád mrknu. Odpady fakt nechápu.

Tygr a drak (2000)

Nuda na drátech. To má být jako bojové umění? Věnoval jsem se několika bojovým stylům a pobíhání po stromech k nim určitě nepatřilo.

V jako Vendeta (2005)

Tak nízká hodnocení moc nechápu... komixy miluju a čím akčnější, tak tím lepší, ale zde mi nedostatek akce vůbec nechyběl. V několika komentářích jsem četl, že tomuto filmu chybí koulervoucnost Equilibria. Myslím ale, že tyto dva skvosty nejde vůbec srovnávat a tenhle snímek mi tedy koulervoucí příjde. Vždycky se na něj rád podívám znovu s otevřenou pusou a zatajeným dechem a rozhodně nebudu litovat ani vteřiny... BEST FILM EVER... Viva la revolucion

Bitevní loď (2012)

Já jsem se navýsost bavil. Ten film se ani netvářil, že od něj mám něco očekávat a na nic si nehrál. Řekl bych, že právě ta hromada klišé, kterou do filmu nacpali byla záměrná a dodává filmu na vtipnosti a dostatečném odlehčení... odpočinkový film, nic víc, nic míň... Stejně se na něj podívám znovu.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Tak tenhle seriál znám opravdu nazpaměť. Viděl jsem ho snad milionkrát a stále mě dokáže rozesmát a bohužel/bohudík rozbrečet, protože scéna kdy Radar vstoupí na sál a oznámí, že letadlo Henryho Blakea bylo sestřeleno nad Japonským mořem mě vždycky dostane do kolen. Čím dál tím víc si vážím herců, kteří tomuto seriálu dali to nejlepší, co mohli. Bezkonkurenční...jeden z mála seriálů, kde není slyšet smích komparsu, aby podtrhli vtip. ***** Navždy

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Jeden z nejlepších sitcomů ever. Nechápu, že se někomu nelíbí. Můj názor je, že tento seriál si neoblíbí pouze ti, co ho nepochopí. A těch co to nepochopí, je mi srdečně líto...

Jsem číslo čtyři (2011)

Celkem nechápu tak nízká hodnocení. Je sice pravda, že to má dost teenagerovskej nádech, ale zpracování se mi líbí a nepochopim, jak to může někdo srovnávat se sračkou jako je Twilight. Myslím si D. J. Caruso si zaslouží uznání a rozhodně "Jsem číslo 4" bude jeden z filmů, na který se rád podívám znovu. Určitě to není to nejlepší, ale rozhodně je to hodně dobrá oddychovka, u který jsem se ani trochu nenudil. Víc takovejch pohodovejch snímků...určitě věc na kterou se můžu podívat s mladou a ani jeden z nás nebude otrávenej a to si myslím, že je v tomhle žánru určitě velký plus.

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Musím uznat, že už dlouho jsem se u ničeho takhle nebavil...Sice jsem se ještě nepropracoval k pozdějším sériím, ale tenhle sitcom je naprostá újezďárna.

Pirát silnic (2007)

Super komedie. Musím přiznat, že jsem se už dlouho něčemu tak upřímě nezasmál. Ne, že by to byl film století, ale tohle byla opravdů příjemná sranda, kde si nikdo na nic nehraje a věřím, že i herci se u toho parádně vyblbli. Rozhodně tenhle filmek řadím mezi ty, co si s chutí pustím znovu.