Volejte Saulovi - Neodpustitelné (2020) (epizoda)

Cliffhanger na konci, i přes předvídatelnost, slušný. Ačkoliv ne tak silný díl jako 8,9, pořád vysoko v nadprůměru. Vývoj Kim tuhle sérii a završení v tomhle dílu bylo skvělý, to samé Nacho.

Betonrauš (2020)

Celkem povedený film, který nakousne pár žánrů. Nejlíp asi funguje jako komedie, v některých scénách jsem se upřímně nasmál. Zároveň dokáže nejednou překvapit a děj je chytře zkonstruovaný. Ne, že by laťka Netflix originals byla vysoko, ale Betonrauš (lol) je jeden z lepších!

V zajetí kouzel - Fillory a další (2020) (epizoda)

Nebudu spoilovat, ale ještě lepší scéna, než zničení měsíce. Budget je v místech vážně znát a stojí to za to. 5. série je vážně skvělé napsaná a bohužel poslední.

Volejte Saulovi - Pochůzka (2020) (epizoda)

Díl s laťkou nasazenou hodně vysoko. A pochybuju, že Vince do konce série poleví. Veliká chuť teď rewatchnout BREAKING BAD.

Papírový dům (Netflix verze) - Plán Paříž (2020) (epizoda)

Neeee jak to takhle zakončí? Upřímně jsem čekal, že to bude ve stylu první a druhé série a 4. série zakončí tuhle Banku. Série si ale kvalitu udržela, což je hlavní. Doplnění infa - bude 6 sérií, takže minimálně ještě další sérii budeme v bance a poslední pravděpodobně na útěku.

Při svojí koronavirový karanténě jsem začal sjíždět zbytek Kubrickových filmů, které jsem ještě neviděl. Paradoxní, že v době Dr. Strangelove, studené války a jaderných hrozeb měli všichni strach z nukleárního konce světa, nyní jsme v době, kdy rychle můžeme stát na prahu konce světa jaký ho známe kvůli viru. Můžeme tedy děkovat studené válce, že tenhle film vůbec vznikl. Kubrickovo pojetí černé komedie o atomové bombě je prostě něco, co vznikne jednou za život. Peter Sellers, který už v Lolitě hrál asi 8 lidí tady opět předvádí geniální výkony, což je nutno ocenit, protože často improvizoval, což zpětně Kubrick dopisoval do scénáře. Must see satira, která je bohužel málokomu známá.

Ve jménu vlasti - Falešný záblesk (2015) (epizoda)

Podobný závěr jak v minulé sérii, spíš ukončení zbylých plotů a odpočinek. Konec s Peterem Quinnem byl ale skvělej, opravdu neskutečně dobře napsaná postava.