Zootropolis: Město zvířat (2016)

Krásná, originální pohádka se skvělým příběhem, úžasnou animací a každým charakterem výborně promyšleným. I zvíře, které se ve filmu vyskytne jen chvilkově, na vás může zapůsobit, nemluvě o hlavních postavách. Najdou si v tom svoje určitě ne jen děti, má to dobrou myšlenku a uteče to strašně rychle. Určitě jeden z nejlepších animovaných filmů.

Barva vítězství (2016)

Atletika je sport, který není až tak často zfilmován, proto jsem rád pokaždé, když nám svět filmu nabídne něco nového. Race nám nabídně pohled na atletiku ve 40. letech a zároveň skvělé drama o situaci černochů v USA, Německu a Olympijských her 1936 v Berlíně. Na své si právě přijdou fandové atletiky, a i ten, koho atletika tolik nezajímá, protože dávka atletiky i drama je poměrně vyvážená. Ve filmu je moc dobrých hereckých výkonů, že bych je nevyjmenoval - Stephan James, Sudeikis, Jeremy Irons, Metschurat, který hrál Goebbelse a rád jsem ve filmu viděl i Carice van Houten.

Bohové Egypta (2016)

Nad moje očekávání. Výborní herci, plynulý děj (i když podle mytologie zrovna sedět úplně nebude), kde nechybí nepřemožitelní bozi, odvážní smrtelníci a krásné ženy. Filmu není moc co vytknout. Jediné, co jsem nechápal, jak film, s rozpočtem 140mil. dolarů, může mít tak průměrné efekty. S lepším CGI bych se nebál dát 5*

Rick a Morty (2013) (seriál)

Neviděl jsem geniálnější seriál než je Rick and Morty! Pecka.

Stážisti (2013)

Celkem fajn, vtipná komedie, trošíčku romantiky, tak akorát, aby to nebylo otravný lovestory, Owen Wilson a Vince Vaughn hrají zase sami sebe, jako ve většině jejich filmů. Na filmu mi ani tak nevadilo, že to byla "trochu" reklama na Google, ale spíš to téma "s motivací zvládneš cokoli", "týmový duch je vše co potřebuješ" atd. bylo ve filmu téměř v každý konverzaci a už to bylo trochu monotónní. 60%

Stážista (2015)

Anne Hathaway mě poslední dobou uplně nebavila, ale v The Intern jsem jí přímo žral. De Niro opět předvádí, že by byl v jeho letech stále schopnej sbalit dvacítku. Film pro mě takovej menší nadprůměr, nenáročná podívaná na uvolnění, ale super téma. 70%

Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (1999)

Třicetiminutová krátkometrážní komedie, u který jsem se nasmál víc, než u některých 90minutových, dvouhodinových filmů.

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Sleduji od první série a The Magicians jsou pro mě srdcovka.

Otázky a odpovědi (1994)

Skvělé, napínavé drama. Po filmu jsem se na youtube podíval na opravdovou "21" a musim zatleskat Fiennesovi a Torturrovi, za téměř identický ztvárnění hlavních postav, super herecké výkony.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Ačkoliv tenhle film sází na naprosto kritickou demenci hlavní postavy Ali G-ho, tenhle film je záležitost, u který člověk čurá smíchy a ani nemusí být high.