2Bobule (2009)

Bylo to prakticky o ničem, trapný dialogy, nuda, průměrný herecký výkony, snad jediná vtipná scénka byla jak Lukáš Langmajer dělal dědu mráze :D ... Nechápu jak tohle mohlo mít takovou návštěvost v kinech, hold většina českýho národa nepozná dobrej film :)

Plivu na váš hrob (2010)

Nepřečtl jsem si o čem tenhle film je. Mladá krásná spisovatelka jede na venkov psát knížku, aby měla klid a zdejší burani nejsou na žádnou namyšlenou městskou pipku zvědaví :)Nebyla tu podle mě jediná scéna, která by mohla diváka nudit, dobré herecké výkony, pořádná dávka napětí, brutality a pomsta Jennifer ta byla prostě dokonalá. Hodnotit tenhle film 2 hvězdičkama a méně je pro mě těžkej nevkus :)

Trust (2010)

tohle je drama s vynikajícím námětem, no vynikajícím, je smutný jak to dneska chodí ve virtuálním světě:)Od začátku mě fakt zajimálo jak tohhle dopadne. V tomhle filmu je přesně zachyceno jak je lehký někomu naletět na netu a zvlášť když jste hezká, rozotmilá 14ka, že. Jak jste tady některý psali, tohle by se mělo pouštět na základních školách :)vidět tohle táta nějaky hezky, roztomilý pubertacky, tak asi vzteky rozbije monitor nebo televizi :D;)