Další rok (2010)

další rok plný lidské radosti i strasti, života i smrti, nadšení i zklamání, nových známostí i starých kamarádů

Národ snílků (2010)

Mladá holka se nastěhuje se svým otcem na venkovské městečko. Moc se jí maloměšťácký život nezajídá, i proto se jen tak z hecu spustí se svým celkem sympatickým učitelem angličtiny. Nakonec ale zjistí, že pravá láska na nic čeká u jiného. Za mě zajímavé postavy, příjemná hlavní, občas dost bezcharakterní a chladně vypočítavá, postava studentky střední školy.

Pozemšťan (2007)

postavit na příběh na jedné scéně je velká odvaha a vydařila se! zajímavě podané scifi o člověku, který svým přátelům vypráví svůj nesmrtelný, 14tisíc let trvající život

V lepší společnosti (2010)

Tak nějak dobrý, Kirsten je miloučká pěkňoučká, Ryan zas výborně hraje labilního syna milionáře .. jen ten konec, probůh, co TO bylo? za mě průměr, příběh prý založený na skutečných událostech, mě osobně teda moc nedostává

Camelot (2011) (seriál)

I po shlédnutí pátého dílu je to pořád béčkový seriál, exteriéry snad vymýšleli za pochodu, Camelot vypadá jako byt 4+1 ve skalách s břízkama, Artuš je pěkný mládeneček (z toho ještě něco bude), Merlin je psychopaticky se usmívající, místy už mi lezoucí na nervy, něco jako odborný dohled, zbytek tak nějak ujde. Co se týče záporných rolí, v nich bezproblémově vyniká Morgana a v počátcích její vrchní uspokojovač James Purefoy. Na zahnání nudy to je vhodný materiál, historickou logičnost v tomto paskvilu však nehledejte.