Fantom Amsterdamu (1988)

Pamatuji, jak jsem asi před 20lety viděla film poprvé a opravdu jsem se bála :) Honičky na lodích nemají chybu.

Gentlemani (2019)

Tak tenhle film šupajdil do mých oblíbených. Děsná pecka,jeden z nejlepších, co jsem na tohle téma viděla :)Matthew je bůh, Za zmínku stojí i výkon Hugha Granta v nezvyklé roli. Vlastně všichni byli špičkoví a maximální spokojenost :) Chrochtám blahem

Dokonalá lež (2019)

Absolutní lahůdka :) Takové filmy mám ráda

Sedmilhářky - Série 2 (2019) (série)

No mně se paradoxně líbila víc tahle serie, Bylo víc uvěřitelných emocí a méně se řešili děti ve škole. Lepší dějové zvraty a samozřejmě měla vliv i Meryl Streepová jako nesmiřitelná tchyně :)

Joker (2019)

No páni to byla jízda.

Jumanji: Další level (2019)

Na tohle pokračování jsem opět šla do kina na 4DX projekci a musím přiznat, že se mi to velice líbilo, ačkoliv jsem podle recenzí nic moc nečekala. Opak byl pravdou . Bavila jsem se královsky :)

Můj dům v Umbrii (2003) (TV film)

Myslím, že film kde je nádherná bytost- Maggie Smith, nemůže být špatný ať je téma jakékoliv. Díky ní objevuji nové světy :)

Helen (2009)

Koho nenavštívila alespoň jednou ničím neopodstatněná třeba malá deprese, nemůže pochopit, co prožívá hlavní hrdinka. Hrozný život, nic vás nebaví, všechno připadá zbytečné, nudné, bojíte se žít, bojíte se umřít.