Žena v kleci (2013)

Po delší době jsem narazila na opravdovou lahůdku. Celý film jsem držela pěsti zaťatému policajtovi. Seveřané prostě umí,

Přes palubu (1987)

Tak takhle přesně má vypadat komedie, po které se budu culit ještě pár dní :)

Skalpel, prosím (1985)

Dobrý příběh z nemocničního prostředí z doby, kdy jsme ještě uměli točit filmy. Zajímalo by mně, kam se to podělo

Láska bez bariér (2018)

Krásný film a klidně mohl trvat déle :))) čistá 5

Stejně tak jiný jako já (2017)

No nevím, co si mám myslet-tenhle film rozhodně stojí za to vidět.Má to sice jen 55%, ale podle mě je to silně podhodnoceno. Nikdo nechce slyšet příběh, jak se nějaký bezdomovec dostal na ulici. Málokdo si uvědomuje, že nějaký 60ti letý muž tam nespadl z nebe. Měl nějaký život a práci a historii-ne to nás vlastně ani nezajímá-vidíme jen špinavého a někdy násilného ,,týpka,, tak alou pryč. tenhle film, je podle skutečné události a s výbornými hereckými projevy. Pomalá stopáž, je tu plusem a ne mínusem

Strom v srdci (2008) (TV film)

Kdo tady mele, že to není ze života, ať jde do háje. Zřejmě je to zapšklá stará panna, která by dítě v klidu někam odložila. Právě, že jsou takoví lidé, kteří jsou schopni citu a lásky k člověku. Právě tohle je ze života víc, než kdejaká opětkovaná kravina. Tohle si zaslouží plný počet za výkony na jedničku včetně Dermota-jak se asi má tvářit člověk, kterého celý život tíží, co provedl?? Věřím, že takový příběh se klidně může stát, protože i v naší osvícené době se díváme na odlišného člověka jako na exota., Tyhle děti mají bohatější život, než my normální lidé, nestarají se totiž o kdejakou blbost a mají čisté srdce.

Dámský klub (2018)

Moc pěkný film. Neskutečná, úchvatná Jane Fondová-a to má 80let-klobouk dolů. Skvělé herecké výkony všech zúčastněných.Škoda jen, že Dreyfus nedostal trochu víc prostoru.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Můj nejoblíbenější díl- Alan Rickman a Gary Oldman k sežrání -fakt nevím koho obdivuji víc. Oba jsou skuteční herci, kterým věřím i kdyby hráli párek v rohlíku. Radclifa beru jako nutné zlo :)

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Tak dlouho se budeme snažit vyrvat Zemi její bohatství hluboko ukryté, až Země vyrve nás ze života. Ona si bez nás skvěle poradí a zbytek živočichů si oddechne