Temný rytíř (2008)

Chcete vidět film,kde se skáče z akce do akce?Napětí střídá napětí?Bojové scény ale i komediální scény?V nečekané chvíli se zhrozíte a zbystříte?Film kde nebudete vědět jak skončí?Hvězdné obsazení a výborné herecké výkony?!Nolan z komiksového hrdiny udělal naprostou akční bombu.Temný rytíř je pokračování předešlého úspěšného snímku BATMAN BEGINS.Chrostopher Nolan vám představuje Batmana ve vrcholné formě.Temný Rytíř!!

Batman začíná (2005)

Při prvním shlédnutí jsem nevěřil,že Nolan dokáže konečně udělat z Batmana ten film,který začal už v roce 1989 Tim Burton.Na dnešní dobu až neobvyklé reálný a hudbou stylově sladěný film,jehož hlavního hrdinu neradno představovat.Kdo by neznal Batmana.Musíme říct,že Nolan přidává do své sbírky po Mementu a Insomnii další skvělý snímek.Tentokrát z řady komiksové.

Falco (2008)

Pro příznivce zesnulého zpěváka Falca,jedinečný životopisný film.Ovšem našel jsem zde pár negativních vlastností.Zcela určitě mě mrzí vykreslení hlavního hrdiny.Převážnou část filmu se zachycuje jak je zpěvák v depresích,doslova až na dně.Když přilítne životní okamžik typu Amadea nebo vydání desky,tak film najednou rychle projede a už znovu ukazuje patálie a deprese hrdiny.Manuel Rubey se ovšem role zhostil poměrně výborně.Ve filmu zpívá na živo skutečně on,nikoliv hlas pravého Falca.Píseň Jeanny tak trošku neni jeho káva ale Der Kommisar nebo závěrečná Aut Of The Dark,je v jeho provedení výborná.Životopisný film falco doporučuji příznivcům tohoto bývalého zpěváka.