To nevymyslíš! (2005) (seriál)

Takový seriál, který slouží, aby nebylo při obědě ticho a měli byste u jeho sledování vypnout mozek.

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Mě osobně tento seriál nevadil a rád jsem se na něj podíval, když jsem zrovna zapnul televizi.

Přemluv bábu (2010)

Záměr byl dobrý, ale problém je v tom, že je to vysoce nemorální!

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Za záměr dávám hvězdu... za obsazení bych jim nakopal jejich novácké zadnice.

Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo (1996) (TV film)

Abych řekl pravdu, bál jsem se tohoto filmu jako malý a trochu mě mrazí ještě dnes :D. Ani nevím proč, zkrátka mi představa tmamého města plného kočičích mutantů nepřijde jako zrovna něco hezkého. Ale dost žertů, jinak je to dle mého zajímavý film a zaslouží si tři hvězdy.

Legend of Neil, The (2008) (seriál)

Ok old man.... call me:Ooold man! Tak tato věta mi dlouho utkvěla v hlavě, stejně jako úvodní píseň. Bohužel má tento seriál dost slabších chvilek. 3 Hvězdy.

The Guild (2007) (seriál)

Pátá série seriálu moc neprospěla, to už tvůrci vařili, jak se říká, z vody. Naopak bez páté série bych seriálu dal plný počet.Mými nejoblíbenějšími postavami jsou Codex ( a tím se Felicia Day stává i mou oblíbenou herečkou :) ) a Vork.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Mám na tento film rozporuplné pocity. Jednak se mi nezdá, že by to byla komedie, protože jediný, kdo je vtipný je Michal Suchánek. Ale když si to vezmu jako vzpomínku, tak mi to zas tak hloupé nepřijde. Prostě jen pár lidí se svými problémy, na které by za jejich školních let ani nepomysleli. Některé záběry jsou opravdu pěkné, například bobování, kde se všichni vrací do studentských let. Oproti tomu je to předražený film se slabým scénářem.

Sněženky a machři (1982)

Možná je toho opakování na TV Nova až moc. Ale jinak je to skvělý film se spoustou nezapomenutelných hlášek, aneb jak to chodí na školních výletech. :)

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Skoro, jako bych tam mezi nimi byl. Vedle opičáka Zahálky, rázného Arazíma a samozřejmě Bédy... Dle mého nejlepší český seriál + příjemné díly, ve kterých režisér nezapomněl na svou rodnou Podkarpatskou Rus, nezapomenutelné prostředí a hudba. Nesmím opomenout také brilantní zakončení. Jasných 5 hvězd.