Olafsson

okres Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 10.5.2020  21:59

Neskutečně dobré, ba vynikající, návykové. Viděl jsem celou sérii už třikrát a vím, že se k ní vrátím. Slováci jsou na míle před námi, co se týče kvality takových pořadů. A hlas Tomáše Maštalíra je fenomenální.

• 20.4.2020  22:16
    Zodiac (2007)

Mega dobrý! Mám za to, že toho Zodiaca na konci prostě měli...

• 18.4.2020  22:53
    Zvíře (1977)

Spolecne s Muzem z Aapulca nejlepsi Belmondova komedie.

• 18.4.2020  22:51

Pro me spolecne se Zviretem nejlepsi Belmondova komedie. Videno nescetnekrat, nikdy se neomrzi.

• 29.3.2020  14:31
    Na západní frontě klid (TV film) (1979)

Tam kde film ztrácí v gore a akci, tam zase nabírá na silném příběhu, sympatických postavách a kvalitním hereckém obsazení. S tak výbornou literární předlohu to snad ani nešlo zkonit.

• 28.3.2020  20:34

Jednoznacne nejlepsi fantazy film meho detstvi a vpravde nadcasovy a legendarni pocin. Vynikajici vyprava, scenar, herecke obsazeni a fenomenalni hudba. Rad jsem se na film podival poprve po dlouhych letech znovu, tentokrat v puvodnim anglickem zneni.

• 27.3.2020  17:38
    Párty Hárd (2019)

Kurňa to je tak krásně lidový a zároveň tak moc přestřelený a ujetý, že si člověk u toho zároveň lebedí a cejtí se v tom jak doma a zároveň si říká "do prdele to je hnus, jak něco takovýho může někoho napadnout dát do filmu". Tak jako tak, já se u toho upřímně nasmál jak u málokterýho českýho filmovýho počinu posledních 25 let. Jsem zvědavej co z péra Řezníka vypadne příště..

• 4.3.2020  22:07

Perfektní triky a navíc je to mega vtipný.

• 21.2.2020  23:20
    Parazit (2019)

Teda to byla jízda od začátku do konce, nemám co vytknout. Mix černé komedie, dramatu a sociální sondy, který mi chvílemi připomínal svou atmosférou skandinávské Hodejeggerne.

• 29.12.2019  02:52
    Lolita (1997)

Geniální nadčasové umělecké dílo se strhujícími výkony J. Ironse a D. Swain, ke kterému je jednou za čas rád vracím.

• 29.12.2019  00:28
    Leon (1994)

Neuvěřitelná "chemie" mezi oběma hlavními představiteli.

• 24.11.2019  22:52
    Zmizelá (2014)

No ty vole tohle by mela byt povinna "cetba" pro kazdeho chlapa, ktery se chysta ozenit.

• 20.11.2019  22:15

Belmondo ve vrcholne forme, jeden z oblibenych nesmrtelnych filmu meho detstvi. Fenomenalni cesky dabing.

• 26.8.2019  10:57
    Slunovrat (2019)

Neskutecnej mindfuck.

• 28.7.2019  11:18
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Celý seriál stojí na Jonu Bernthalovi, který je fenomenální, naprosto uvěřitelný, až do morku kostí. On toho drsňáka nehraje, on jím je. Já jako chlap jsem při sledování prožíval doslova duševní orgie.

• 13.1.2019  14:01
    Zločinec (2008)

Síla, snímek dokazuje že na to, aby vás film naprosto smetl, nepotřebujete ani astronomicky vysoký rozpočet ani překomplikovaný děj.

• 16.12.2018  19:19
    Smrt ve tmě (2016)

Skvělé od začátku do konce.

• 9.12.2018  21:26

Skvělý film o pitvě jedné přenádherné mladé holky, která dopadne ne úplně tak jak bychom očekávali...

• 18.10.2018  19:37

Dokonalé...

• 14.9.2018  09:02

Ultra macho drsňáckej nelítostnej nářež. Nic pro slečinky ani kavárenský intelektuály. Perfektní BdT a JB, přesvědčivá IM. Jasných 5 hvězd.

• 30.3.2018  16:19
    Runway party (TV pořad) (1996)

Top humor! Styl jakym tady zahrajou scénky k už stokrát omílaným vtipům je pozvedá o úroveň výše. Btw. vítě někdo jak jse jmenuje ta prsatá holka? ;)

• 30.3.2018  16:16
    Runway Video (1997)

Bomba, tenhle humor mám rád. Mimochodem tušíte někdo jak se jmenuje ta prsatá kočka, která Vrtulníkovi zdatně sekunduje v těch scénkách?

• 29.3.2018  20:28
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Jako kluk jsem se u toho hodně bál. Má to skvělou tajemnou a i trochu hororovou atmosféru a třeba u scén ze sípajícím M. mi běhal mráz po zádech. Před časem jsem viděl všech devět dílů na osvěžení už jako dospělák, už jsem se sice nebál, ale tohe dílko si svoje kvality zachovalo a dokážu si představit, že osloví leckteré současné děti úplně stejně, jako mnoho generací dětí před nimi.

• 28.3.2018  18:36
    Taxikář (1976)

Lahůdka, top old school biják. Herci které jsem tak mladé a v takových rolích nikdy neviděl (Harvey Keitel, Cybill Shepherd, Jodie Foster...) Nejvíc se mi líbilo jakym stylem sbalil tu bloncku a pak ty pozvolný přípravy a trénink na závěrečný vyvrcholení. Super výkon De Nira.

• 11.3.2018  20:56

Třetí díl Fantozziho je podlě mě nejlepší, ale možná je můj názor ovlivněný tím, že film hráli v televizi pravidelně od mého dětství a já si ho už tehdy zamiloval.. Scéna s karbanátky mě rozesměje i po letech pokaždé když ji vidím.

• 5.3.2018  23:11

Jen se směju těm odsuzujícím komentářům tady... Vy nuly, narozdíl od vás jsou tyhle filmy, postavy v nich a zlidovělý hlášky nesmrtelny, po vás vy nýmandi a nicky ani neštěkně pes až zaklepete bačkorama... :D

• 5.3.2018  23:07

Čím jsem starší tím víc mě to baví! Slunce seno je jedna ze sérií, kterou můžu sledovat nesčetněkrát a neomrzí. Děje se tak už od mého dětství a naposledy jsem se na všechny díly podíval teď v únoru. Příznak stařecké demence? Nevím, každopádně mě těší, že se neshodnu s většinou rádobyintelektuálů, kteří nad sérií Slunce seno povýšeně ohrnují nos..

• 4.3.2018  09:51
    Dark (TV seriál) (2017)

Pomalej, pozvolnej rozjezd behem prvnich nekolika dilu je nasledovanej neskutecnou jizdou a propracovanym komplexni dejovou linkou ktera vas hodi do stavu kdy si rikate: "Kurna, tohle je MINDFUCK na steroidech.", ale v dobrym, jedine v dobrym! Jsem zvedavej na druhou serii, trochu se bojim ze se v pokracovani nepodari udrzet tak vysokou uroven a dojde k predcasnymu "vyhoreni paliva". Jiank taky obrovsky oceňuju, že je to natočený s německejma hercema a v němčině. Edit 30.6. 2019 po shlédnutí druhé série. Bombastické! A skvěle mě navnadilo na třetí sérii. PS: s2 jsem dal v němčine s německými titulky a dalo se to dobře, s občasným nahlédnutím do slovníku. :)

• 25.2.2018  22:17
    Život (2017)

Výborný, hutný, přímočarý, bez okecávání. Graduje to postupně ale jistě, drží vás to v napětí, dobrá hudba, atmosféra že by se dala krájet... A ten konec, kurva to jsem fakt nečekal.. To si říká o sequel!

• 28.12.2017  18:02
    Akta X (TV seriál) (1993)

Kult... Nikdy nezapomenu na večery u TV Nova v půlce devadesátých let, kdy jsme jako odrostlejší děcka společně s rodiči dychtivě hltali každý nový díl...

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26