Bod obnovy (2023)

Prumer, nenadchne ani neurazi. Mohylova je sexy AF.

Docent (2023) (seriál)

Zajímavej počin. Výbornej Trojan. Vetchý mě trochu sral, protože ta jeho postava byl šíleně plochá a jednodimenzionální, prostě jen uřvanej cholerik. Rambo jsem do teď neznal a nijak závažně mě neuchvátila.  Myslím, že by tahle minisérie zasloužila pokračování. Téměř se monu ztotožnit s recenzí od verbala (viz recky k prvnímu dílu). .

Chudáčci (2023)

Dychl z toho na me duch filnu jako Baron Prasil nebo Valerie a tyden divu. Neobvykly pocin a Emma Stone podala velmi presvedcivy vykon.

Invalida (2023)

Sandra Lasoková <3

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Perfektní bojové choreografie jako vždy... Ale... Neprůstřelný saka, slepej týpek vymlátí a vystřílí (sic!) x bojovníků jako nic, 50 kilová holka ruší v hand to hand combatu nabušený 100 kilový chlapy jak pírko, John je 20 krát sraženej autem a vstává jak rybička, spadne z 500 metroýho schodiště a pořád vstává atd.. Tohle už je opravdu moc, už stačilo. První a druhej JW byl revoluce, naprostá pecka. Tady už se ale vaří z vody a ždímou se šekely, co to ještě dá. Jsem velmi rád, že jsem na to nešel za nakřesťanské peníze do kina.

Nikdo tě nezachrání (2023)

Fantastické a s přesahem mimo pouhou UFO lekačku. Konec jsem ale nepochopil, nějak mi tam neseděl a trochu zkazil závěrečný dojem, Proto "jen"4 hvězdy.

Sestra II (2023)

O hodně slabší než první díl. Až na pár lekaček prázdné, nenápadité, oproti jedniččce naředěné.

Zabiják (2023)

Sterilní nuda. Pořád jsem čekla, kdy se to pořádně rozjede a najednou byl konec filmu. A ten závěr? Co to sakra mělo bejt? Raději patnáctý díl Johna Wicka, než tohle.

Bullet Train (2022)

Trikově super, občas vtipný, ale jinak průměr. Nic k čemu bych se chtěl vracet.