Můj soused zabiják 2 (2004)

Narozdíl od mnoha komentujících tady jsem se u tohoto dílu bavil přinejmenším stejně jako u jedničky.

Pod kůží (2008)

Teda až na toho hubenýho brejlatýho soy boye, který mu jsem přál zdechnout strašlivou smrtí od samýho začátku filmu, je tohle opravdu dobrej biják. Kvalitní horor dokazující že k vytvoření té správné atmosféry není třeba astronomicky vysokých rozpočtů ani miliardová výprava.

Predátor: Evoluce (2018)

Přerychlá roztěkaná a povrchní nálož překotný akce bez špetky skutečnýho napětí, ale s perfektní trikovou částí. Vtipy moc nefungují a o skutečný testosteronový bombě ve stylu kultovní jedničky si tady můžeme jen nechat zdát. Přesto jsem se u toho nenudil a konec je nejspíš příslibem sequelu nabitýho high-tech akcí. No uvidíme...

Resident Evil: Afterlife (2010)

Bože ten přerostlej řezník, to byl vrchol celýho filmu. Sice trochu vykrádačka ze SIlent Hill, ale to vůbec neva.

Aquaman (2018)

Vizuálně neuvěřitelně promakaná filmová lahůdka, na kterou však druhý den poté úplně zapomenete. Tzn. zbytek nijak nevybočuje z průměru, který do světa chrlí Jewwoodská stoka.

Rozpolcený (2016)

Hodně slušný... Kvalitní výkon Mekavoje a tý kundičky s krásnejma velkejma.... vočima. Těm dvěma dalším otravnejm blbkám a psycho bábě jsem přál smrt hned vod začátku, takže mě filma ke konci celkem uspokojil.

Smrt ve tmě (2016)

Skvělé od začátku do konce.

District 9 (2009)

Stokrát lepší než většina součaných sci-fi sraček. Uže jsem viděl nekolikrát a neomrzelo se.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

No, a třetí počin to neni špatný, ale na víc než průměr tohle nedosáhne, několik scén mě opravdu od srdce rozesmálo, ale měl jsem pocit že to prostě je už přeci jen několikrát nastavovaná kaše. Moje oblíbená O. Kurylenko potěšila.