Olafsson

okres Praha

4 body

1 2 3 4 5 7 14 20 26
    • 29.3.2020  14:31
    Na západní frontě klid (TV film) (1979)

Tam kde film ztrácí v gore a akci, tam zase nabírá na silném příběhu, sympatických postavách a kvalitním hereckém obsazení. S tak výbornou literární předlohu to snad ani nešlo zkonit.

• 28.3.2020  23:39
    Lukas (2018)

Překvapivě kvalitní Vandammovka, vypadá to že Žánklód na stará kolena chytl druhý dech.

• 28.3.2020  20:34

Jednoznacne nejlepsi fantazy film meho detstvi a vpravde nadcasovy a legendarni pocin. Vynikajici vyprava, scenar, herecke obsazeni a fenomenalni hudba. Rad jsem se na film podival poprve po dlouhych letech znovu, tentokrat v puvodnim anglickem zneni.

• 27.3.2020  17:38
    Párty Hárd (2019)

Kurňa to je tak krásně lidový a zároveň tak moc přestřelený a ujetý, že si člověk u toho zároveň lebedí a cejtí se v tom jak doma a zároveň si říká "do prdele to je hnus, jak něco takovýho může někoho napadnout dát do filmu". Tak jako tak, já se u toho upřímně nasmál jak u málokterýho českýho filmovýho počinu posledních 25 let. Jsem zvědavej co z péra Řezníka vypadne příště..

• 27.3.2020  17:34
    Jehovova pomsta (amatérský film) (2010)

Tak tohle bylo drsný. :)

• 23.3.2020  09:20
    Tango a Cash (1989)

Je to taková akční oddechovka, mzi hlavními hrdiny je dobrá chemie a odsejpá to. Jeden z akčňáků mého dětství, tudíž je tam i špetka nostalgie při sledování. Jo a Teri Hatcher je tady sladká jak med. :)

• 18.3.2020  15:33
    Looper (2012)

Přišlo mi to jenom, nebo tady měl JGL nějak předělanej ksicht do napůl Číňana?

• 13.3.2020  23:59

Stupidní chování extrémně nesympatických plochých (až na pár dobře vyvinutých hrudníků) postav, kterým jsem od začátku filmu až do jejich konce přál brzkou bolestivou smrt, si nezaslouží víc než dvě hvězdy s odřenýma prsama.

• 8.3.2020  13:58

FIlm má hodně vtipných momentů a odsejpá v řízném tempu, ale jelikož se mi bytostně hnusí ten chcípáckej beta soy boy v hlavní roli tak na víc než průměr u mě nedosáhne.

• 4.3.2020  22:07

Perfektní triky a navíc je to mega vtipný.

• 1.3.2020  12:32
    1917 (2019)

Čtyři hvězdy především za mistrovskou práci s kamerou, která vás naprosto vtáhne do děje a evokuje pocit, že jste celou dobu přímo na místě společně s hrdiny filmu, za skvělé kulisy, výpravu a obecně vizuál, a taky za dobrou hudbu vkusně podkreslující to, co se děje na plátně.

• 21.2.2020  23:20
    Parazit (2019)

Teda to byla jízda od začátku do konce, nemám co vytknout. Mix černé komedie, dramatu a sociální sondy, který mi chvílemi připomínal svou atmosférou skandinávské Hodejeggerne.

• 6.2.2020  23:38

Pán je sympaťák.

• 29.12.2019  02:52
    Lolita (1997)

Geniální nadčasové umělecké dílo se strhujícími výkony J. Ironse a D. Swain, ke kterému je jednou za čas rád vracím.

• 29.12.2019  00:28
    Leon (1994)

Neuvěřitelná "chemie" mezi oběma hlavními představiteli.

• 28.12.2019  18:20

Dobře jsem se pobavil, a s některými trampotami Fandyho jsem se mohl zcela ztotožnit. :) Stáňa Coufalová byla nádherná, velká škoda jak dopadla...

• 25.12.2019  13:24
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

První season mám za sebou, takže pár postřehů. Knihy jsme nečetl, zato jsem fantický fanda hry Witcher 3, která je podle mého názoru mistrovským a neopakovateným počinem. K seriálu: Cavill se role Geralta zhostil poctivě a odvándí slušný výkon, hlas se mu povedl, suché hlášky taky, akce je dobrá. Proti obsazení Ciri nic nemám. A teď začíná tragédie, proč je v roli Yennefer napůl Indka která vypadá na 18? Proč je casting plný negrů a kříženců? Pokud se nemýlím příbeh vychází z mytologie centrální Evropy a je reáliemi zasazen někam do středověku! Tohle je fakt na poblití, ale od Netflixu jsem samořejmě nic nečekal, současná Amerika je kulturně marxisitcká žumpa se vším co k tomu patří. Hře tohle samořejmě nesahá ani po kotníky, ale což, běžný US konzument to zhltne i s obalem. Středoevropan na mnoha místech pravidelně pláče... Můžem se jen domýšlet jak by to dopadlo, kdyby se do toho pustili Poláci sami, bez zkurvené americké politické korektnosti...

• 15.12.2019  22:08

Parádní jízda nasranýho kravaťáka, kterej nemá co ztratit.

• 11.12.2019  01:02
    Bright (2017)

Prumerny fantasy pocin, ve kterem vycniva Will Smith obcasnymi kvalitnimi hlaskami.

• 28.11.2019  20:07
    Dětská hra (2019)

Kurva no tohle je neštěstí, všechno špatně.. Zůstaňte u originálu, tahle naprosto zbytečná, ubohá a trapná sračka mu v žádném ohledu nesahá ani po kotníky. Skvělý komentář od raimi.

• 24.11.2019  22:52
    Zmizelá (2014)

No ty vole tohle by mela byt povinna "cetba" pro kazdeho chlapa, ktery se chysta ozenit.

• 22.11.2019  13:06

Velmi dobré! Nic pro průmerného mileniála či centiniála s attention spanem 10 vteřin. Tady se celá atmosféra, napětí, děj, postavy, prostě vše, budu je pozvolna, krůček po krůčku, divák se postupně všemu dostává hloubš a hloubš pod kůži. Plné tamené, ale intimní atomosféry, se závěrečným vyvrcholením, které mě možná malinko zklamalo... Ne vizuálem, ale tím do čeho se hlavní hrdina transformovala.. Zdálo se mi to až příliš klišé. Přesto 4 hvězdy podle méhé názoru zaslouženě.

• 20.11.2019  22:15

Belmondo ve vrcholne forme, jeden z oblibenych nesmrtelnych filmu meho detstvi. Fenomenalni cesky dabing.

• 20.11.2019  20:25
    Arlo Alone (2016)

Komorní atmosféra, vyjádření základní lidské touhy po intimním kontaktu a nečekaný happy-end. Příjemný shorťák.

• 10.11.2019  17:19

Prachsprosta vykradacka predchozich dilu, slatanina, sestkrat nastavovana kase. Dej o hovne, nuda. Hlavni hrdinky lesboidni feministky. Film zamerne zanedbava muzsky element, hollywoodsky neomarxisticky Jude si opet mne ruce, dalsi davka neoliberalniho jedu do zil nicnetusicich mainstream goju. Par kvalitnich momentu a aspektu filmu - kratka scena s digitalne upravenym Arniem na zacatku filmu, skvele triky a kvalitne zvladnute akcni sceny, postava stareho T-101 ktery hlaskuje ostosest s riznou suchosti, za kterou by se nemuselo stydet ani Bondovo Martini. Dobry komentar: Asia_Power, AllShallFall

• 31.10.2019  11:42

Film o tom, ze kdyz dostatecne dlouhou dobu presvedcujete nekoho o tom, ze je tim cim ve skutecnosti vubec neni, tak mu ve finale dost mozna nezbyde nic jineho, nez se tim stat.

• 29.10.2019  17:57
    Rare Exports (2010)

Velmi originální nápad, přesto jsem byl trochu zklamán. SPOILER! Pořád jsem čekal na toho Santu, no a nedočkal jsem se. Film mě tak nechal tak říkajíc nedojedenýho, s pocitem že se žádnej zázrak nekonal.

• 29.10.2019  16:19

Na sedmdesátky překvapivě kvalitní provedení a to i co se týče trikové části. Dobrý casting, poutavý příbeh, překvapivý závěr. Zasloužené čtyři hvězdy,

• 28.10.2019  17:06
    Annihilation (2018)

Námět s neskutečně dobrym potenciálem byl neuvěřitelně dojebán debilním scénářem a otřesnym castingem. Hlavní "hrdinky" ve složení přestárlá zakyslá pizda, prkenná židovka, jedna tlustá barevná lesba a jedna barevná suicide girl, všechny samozřejmě s doktorátem a fyzickou a duševní výbavou, s kterou by nepřežily ani víkend na škole v přírodě, natož vojenskou misi v neznámym nebezpečnym prostředí, to je vskutku progresivní kulturně marxistická squadra jak má být, třídní rasové a gender kvóty byly naplněny, a o to tu hlavně a především běží. První hodina filmu naprostá nuda, celou dobu jsem si přál ať už ta banda otravnejch nekompetentních hysterek zdechne. Když už konečně postupně zdechly, až na slizkou a prkennou Portman, tak se na malou chvíli objevily grafický orgie a dokonce i zárodek něčeho zajímavýho na čem by se dalo stavět. Naneštěstí to by konec filmu.

• 26.10.2019  13:20
    Luz (2018)

Naprosto jsem netusil o co jde, film ma ale super mysteriozni atmosferu a zajimave herecke obsazeni.

1 2 3 4 5 7 14 20 26