Hellraiser: Judgment (2018) odpad!

Céčková imitace sadomasochistickýho porna, kde herci, jejich výkony, výprava a děj zhruba tak odpovídaj tomu co byste od porna čekali... Jen to šukání tam chybí.. Neskutečnej odpad, nechápu jak tohle mohl někdo natočit.. Hellraiser frančízu už by měli nechat na pokoji, bude to jen horší a horší...

Inrang (2018)

Nepamatuju si, že bych někdy viděl špatný korejský film. Vždy to byly bud napdrůměrně dobré filmy, nebo přímo bomby. Korejci jsou prostě machři, řekl bych takoví Skandinávci Asie. PS: Jsem sám, komu outfit speciální jednotky silně připomíná upgradovanou verzi Death Korps of Krieg z Warhammer 40k?

Johnny English znovu zasahuje (2018)

No, a třetí počin to neni špatný, ale na víc než průměr tohle nedosáhne, několik scén mě opravdu od srdce rozesmálo, ale měl jsem pocit že to prostě je už přeci jen několikrát nastavovaná kaše. Moje oblíbená O. Kurylenko potěšila.

Lukas (2018)

Překvapivě kvalitní Vandammovka, vypadá to že Žánklód na stará kolena chytl druhý dech.

Luz (2018)

Naprosto jsem netusil o co jde, film ma ale super mysteriozni atmosferu a zajimave herecke obsazeni.

Mandy - Kult pomsty (2018)

Halucinace totální. Prvních 75 minut naprostá nuda, dělal jsem u toho jiný věci a čekal až se něco začne dít, dalších 45 minut už je lepších. Cage je výbornej. Nevim vo čem to bylo, v něčem mi to připomnělo ty nejlepší Lynchovo kousky. Super oldschool splatter triky.

Nepříčetná (2018)

Safra, hodně dlouho mi trvalo než jsem té hlavní hysterce začal věřit. Do té doby to pro mě byla jen psycho-paranoidní neukojená piča s bohatou fantazií... Skvělý film.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Ve srovnani s peckovnim prvnim dilem slaba picovina. Multikulturni banda malejch fakanu v hlavnich rolich, povrchni postavy, nulovej pribeh, par akcnich scen, tot vse. Na konci jsem si narozdil od kulervouci, dechberouci a uchvatny jednicky, u ktery jsem doslova dychal za vsechny hlavni hrdiny, oddych ze to uz konecne mam za sebou pac sem se hrozne nudil... Nula nula nic, zapomenout na tohle.

Pašerák (2018)

Vtipne, chvilemi dojemne, vse podtrzene charismatickym a nekompromisne hlaskujicim starikem Eastwoodem. Prijemne straveny kinocas a urcite doporuceni pro ostatni.

Predátor: Evoluce (2018)

Přerychlá roztěkaná a povrchní nálož překotný akce bez špetky skutečnýho napětí, ale s perfektní trikovou částí. Vtipy moc nefungují a o skutečný testosteronový bombě ve stylu kultovní jedničky si tady můžeme jen nechat zdát. Přesto jsem se u toho nenudil a konec je nejspíš příslibem sequelu nabitýho high-tech akcí. No uvidíme...