Učitelka (2016)

Tenhle film u mě vyvolal emoce jako už dlouho žádný jiný. Zaslouženě plný počet. Jinak všem podlejzákům a patolízalům, běžte víte kam!!!

Zákon Helena (2016)

Pro mě zajímavé téma na dokument, se kterým si Petra Nesvačilová dle mého názoru poradila velice dobře. Líbilo se mi, jak do filmu vkládá i své pocity a obavy z celého natáčení. Velký obdiv za odvahu, že do něčeho takového vůbec šla a nakonec i vypustila na světlo!

Děti sledující noční vlaky (2008) (studentský film)

I když snímek je spíš drama s tragickým koncem, tak jsem se chvílema docela zasmál :)

Tambylles (2011) (studentský film)

Přes celkem dobrý námět mi připadalo, jako by si herci řekli ,, Nějak to dotočíme a jdeme domu" . Herecké výkony pro mě byly nepřesvědčivé a chvílema to vypadalo až směšně!

Insidious (2010)

Nějaké lekačky by se dali vyzdvihnout, ale jinak průměrný horor, který nespasí ani ten závěr! 3 hvězdy!

Výměna (2008)

Nikdo nenapíše lepší scénář, než život sám a tenhle film to jen potvrzuje. Skvělý herecký výkon předvedla Angelina Jolie!

The Rush (2015)

Žádnej happy end...:D

Neutečeš (2014)

Horor na mě působil chladně a docela nudil. Zhruba v půlce filmu mi to nedalo a podíval jsem se kolik minut zbývá do konce a to není dobrá vizitka!

Transformers (2007)

Předsudky? Ano,musím přiznat,že nějaké jsem ohledně tohoto filmu měl a bohužel se naplnily.Bezduchej film přeplácanej robobitkama,honičkama a tunama rozflákanýho železa.To ne,to vážně už nemusim a jedno vim jistě! Na pokračování této série mě jen tak někdo nedostane!