• Thriller

Vlna (2015)

Tý vlny tam bylo opravdu pramálo, zato nelogičností spousty. Obecně norská produkce neumí zahřát a pokud už se pouští do tohohle žánru, měl by v něm převládat hlavně temperament, kterej tam bolestně chybí.

Marťan (2015)

A vesmírná nálož se nekoná. Z těch jednoduchých kulis rudý planety, která je vybavená potřebnou a třeba i zahrabanou technikou k přežití, stává se jeden velkej trapas, kterej umocňujou další prvky zásadních nedodělků - především tu tedy postrádám stránku duševní; tu, která se postará o to, aby vyvolala strach, napětí, ale hlavně poukázala na přirozenou lidskou reakci na zoufalství a osamění. Nic takovýho se zde nekoná, Damon je chlapík, kterej zvládá všechno levou zadní, takže to pak vypadá, jako by ani na Marsu nebyl. Za ty měsíce tam vlastně nemám možnost se víc sžít s jeho charakterem, ani s panáčkama z NASA, ani s ničím dalším, co by mě přikovalo k židli a kde výraz odfláklost by bylo netřeba vyslovovat. Takto to byla jen nenáročná, rodinná a poučná parodie, kde jakýkoliv počin byl náležitě vysvětlen a ukázán, a kde místo katastrofický muziky rozezněly se tóny úplně jiný. Let's dance!

Ten kluk (2007) odpad!

Už si skoro začínám myslet, že filmy, který mají víc jak 80%, jsou podezřelý. Protože po přečtení komentů - opět - se film vlastně vůbec nelíbil, a tak mu dáme minimálně tři hvězdy, abychom netrhali partu. OMG.

V hlavě (2015)

Moc ukecaný, a to přepínání scén mezi realitou a Rileynýma emocema rušivý, až otravný. Do závěru už slušně nepřehledný a vlastně depresivní, protože se zde hlavně řeší smutek a celkový nepohodlí tý holky, což se tu znázorňuje bořením jejích ostrůvků vzpomínek a naopak, a tak pořád dokola. Až během titulků se objeví trochu tý vtipnosti, ale jinak pro mě - už nikdy více.

Na návštěvě (2015) odpad!

Milý Shyamalane, asi si tě odstraním z Oblíbených.

O kuřatech a lidech (2015)

Mentálně retardanovaná ujeťárna včetně zmutovanýho zvířectva, kterou bohužel nepobírám.

Love (2015)

Aha, takže pro ty, pro který je nahota pořád tabu, těm naservírujeme nějakou přijatelnější formu porna, neboli dáme tomu řekněme dvouhodinovej nudnej příběh s těma hanbatýma záběrama, ono to pak bude snesitelnější, protože je to vlastně veřejnej film. A tak se na to konečně můžeme bez studu koukat. Akorát bůhví, jestli nás ta jednotvárnost ukojí. Ty nenáročný a nezkažený určitě.

Bestie bez vlasti (2015)

Strašlivě nudnej příběh, co se nikam neposouvá a je díky stejným obrázkům a stejným hláškám okoukanej po pár minutách. Druhá půlka se už opravdu musela přetáčet, a proto měl trvání jen minut osmdesát. Škoda tý dlouhý naděje.

Liebe ist nur ein Wort (2010) (TV film) odpad!

Jestli jste někdo četl ten výbornej stejnojmennej román, tak prosím nekoukejte na tenhle paskvil. Ani po ani před. Nikdy.

Téměř bez šance (1999)

Pohodovej rozjezd je po chvíli doslova uvězněn v nekonečný smyčce pátraní a nudy; a ten závěr, ten to zabil.