martinkaziki

martinkaziki

okres Beroun

<< předchozí 1 2 3
    • 9.7.2019  11:22

Pohádky mám ráda, na každé se dá najít něco hezkého. I když se moc snažím, tak tady NIC! Nechápu, jak se tahle parodie na pohádku mohla promítat v kině. Za těchto 99 minut by se nemělo platit, spíš naopak! Příšerné dialogy díky kterým i zkušení herci vypadali nepřirozeně. Což pak ti nezkušení? A zpracování draka v digitální době roku 2018? To je opravdu úsměvné. Pamatujete na skoro 30 let starou pohádku Za humny je drak? Tady se očividně někde stala chyba... :-)

• 16.7.2018  18:11
    Aféra (TV seriál) (2014)

Hlavní postavy mě většinu času svým chováním spíš iritují. Rozhodně nejsem fanynkou Noaha, naopak nechápu, jaké charisma se mu tam přisuzuje. Nicméně je seriál velmi zajímavě a hlavně napínavě natočený a první dvě série hodnotím velmi kladně.

• 27.5.2018  20:37
    Štiky (TV pořad) (2018)

Viděla jsem část jednoho dílu a zanechalo to tak silný dojem, že i komentář napíšu. Napadá mě hodně vulgarit, ale to bych se snížila na úroveň té oteklé, prapodivné paní, co vypouští z pusy neuvěřitelné (jak to napsat slušně) hovadiny a chová se jako úplný (jak to napsat slušně) magor. Myslím, že jsem u tohoto pořadu občas vypadala i já jako dement, když jsem otevírala nevěřícně pusu. Takže ano, jestli to má sledovanost, tak lidi baví šílenosti, bizardnosti a hloupost ostatních.

• 8.3.2018  12:29
    Wind River (2017)

Jednoduché, napínavé, uvěřitelné. Mírně nadsazuji, ale cítím to na plný počet.

• 3.3.2018  11:03
    1890 (TV seriál) (2017)

Zbytečně natahováné, nicméně za mě povedené. Líbila se mi kamera, prostředí, střídání tajemné linky a komických vystoupení těch dvou "sprostých žandárů". Spojení těhle Matlů a věčně namįchnutého Majera nemělo chybu. Kolejnik mě v teto roli az tak neseděl, ale postupem času jsem si zvykla. Na 4 hvězdy to u me není, ale je to určitě lepší trojka.

• 7.9.2017  10:06
    Paříž v zrcadle času (TV film) (2012)

Díky za každý podobný dokument.

• 7.9.2017  10:04

Překombinované, dobře obsazené, ale ani na průměr to nedosáhlo.

• 3.5.2017  16:19

Příšerně nudnej film... Jedna hvězda Budařovi, druhá za tu přírodní scenerii.

• 15.3.2017  13:16

Moc milý film a fajn herci, takových filmů je poslední dobou jako šafránu.

• 8.3.2017  07:46
    24. Český lev (TV pořad) (2017)

Výborná Adela Banášová.

• 28.2.2017  11:29
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

První řadu jsem sledovala sporadicky, druhá mně vyloženě bavila a třetí je katastrofa . Ano, jak řekla Adéla Gondíková, tady vítězí zábava nad kvalitou. Ale nejen u Aleše Hámy...

• 21.2.2017  11:12

Nehulím, nerozumím...

• 19.2.2017  15:52
    Souboj na špičkách (TV film) (2016)

To jsem si dala... Po dokumentu o Sergeji Poluninovi lačná dalších baletních zážitků jsem narazila na nepovedenou limonádu s pachutí umělýho sladidla na patře.

• 19.2.2017  15:42
    Tanečník (2016)

O baletu nic nevím, podle jmen znám jen Harapese a Baryšnikova. Teď se k nim přida další jméno - Sergej Polunin. Parádně zpracovány dokument plny autentických záběru mě přikoval k obrazovce a nenechal vydechnout, vyždímal emoce a následně nasadil brouky do hlavy. Nebudu se víc rozepisovat, podívejte se sami. Každopadně si jdu vygooglit, co ten neobyčejně talentovaný člověk dělá nyní. Jak už jsem psala, baletu nerozumím, ale nikdy jsem neviděla nikoho tak krásně tančit. Posuďte sami... https://www.youtube.com/watch?v=c-tW0CkvdDI

• 7.2.2017  11:02
    Inferno (2016)

Reklama na Florencii, jinak nejhorší Langdonův příběh. Knížka mě zklamala, od filmu jsem nic nečekala a překvapeni se nekonalo - nic dobrýho nedostala. Chudák Tom, tohle nemá zapotřebí

• 23.1.2017  05:52

Javorský je jako Vlasta Burian geniální.

• 13.1.2017  16:32
    Naprosto dokonalé (2016)

Naprosto dokonalý odpad.

• 4.12.2016  11:52
    Batalon (2015)

Zajímavé téma, bohužel pro mě nezajímavě zpracované. Nedala jsem to ani na jeden zátah. Přišlo mě to zidealizované, poameričtěné.. škoda. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem si rozšířila obzory a sledovat výkony ruských herců mě dost baví, takže houby zle.

• 3.12.2016  10:48

Jako nebylo to špatný, ale třikrát Schweiger by úplně stačil ( režie, scénář a hlavní role). To, že dal roli svojí dceři bych i pochopila, ale měl by jí jako herec a režisér vysvětlit, že emoce se dají vyjadřovat i jinak, než koulením očí a špulením pusy.

• 2.12.2016  19:43

Právě jsem se vrátila z kina a vůbec nevím, jak moc popsat to, jak jsem nadšená! Tolik výborných vtipných hlášek má jen jedno mínus a to je, že si je všechny nepamatuju. A ten herecký koncert Trojan - Dvořák, to bylo jako balzám na duši.

• 24.11.2016  09:37

Film za dvě, Hardy za čtyři. Průměr je jasný.

• 19.11.2016  15:29
    Zvláštní případ (TV film) (1971)

Co mě to připomnělo? Ne, tuhle detektivku jsem v mládí neviděla, ale viděla jsem ( bohužel nedávno) Případ pro lyžaře. Dala jsem jednu hvězdu, to mluví za vše. Musím, uznat, že Zvláštní případ se povedl mnohem víc a i když jsem věděla od začátku, kdo je vrah, tak mě to bavilo. Prostě detektivky se v sedmdesátých letech točili parádní a navrch Lukavský, Kemr, Hlaváčová, Somr... co víc dodat.

• 18.11.2016  07:22

Bylo tu plno magie, ale chybělo tomu KOUZLO, co na mě zapůsobilo v jedničce.

• 15.11.2016  11:40
    Na jezeře (TV seriál) (2013)

Zbytečně natahované, všechny indicie jsou nabídnuté už v polovině seriálu, takže pak už vás může překvapit jen to, že nikdo v Laketopu si není jistej, kdo je jeho otec.

• 10.11.2016  13:28

Za ten vymazlený byteček v barvách Red Sox přidávám hvězdu navíc.

• 1.11.2016  10:56

"Pokuste se zapomenout na to, co jste tu dnes viděli a slyšeli" říká starý pan Mattoni na konci tohoto dílu a já ho beru za slovo. Mé počáteční nadšení z tohoto seriálu pomalu slábne a na tuto extra nudnou epizodu bych opravdu ráda zapomněla, abych seriál ještě vůbec měla chuť dokoukat.

• 11.10.2016  22:32

Přiznám se, nedokoukala jsem. Vydržela jsem zhruba do poloviny, dál už to nešlo. Nezasmála jsem se ani jednou a ještě byl na slečnu, co se v dětství živila jablky z frňákovníku hroznej pohled. Nadsázka, ironie, parodie?! Tak tady to nějak šlo mimo mě. Pařížská blbka mě totálně iritovala.

• 9.10.2016  11:23

Za hudbu a emoce, které jsem cítila při olympijských hrách a hlavně za skutečného Jesse Owense prostě musím dát plný počet.

• 8.10.2016  11:46
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Plný počet za první sérii a plný počet i za tu druhou. Tudíž se mi nemůže nikdo divit, že s nadějí čekám i na tu třetí.

• 28.9.2016  22:51
    Orel Eddie (2016)

Neuvěřitelný příběh o jednom obrovském odhodlání a velkém kusu štěstí, že to Eddie přežil bez zlámaných křídel. A ten konec mě dojal, přiznávám. :-)

<< předchozí 1 2 3