Mutant (1995)

vcelku solidni film s hlavou a patou, napínavý a poměrně dobře natočený. neoznačil bych to jako klasiku, ale rozhodně to má své kouzlo.

Vlk z Wall Street (2013)

myslím, že pánové a dámy zde komentující již tento film dokonale rozebrali a nelze dodat nic než to, že je to šílená tří hodinová jízda, kterou nikdo nelituje ;)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Definitivně jeden z nejlepších seriálů, který jsem dosud shlédl. První série byl lehký nadprůměr: výborné herecké výkony, velmi zajímavá zápletka = 60%. Druhá série pokračovala ve stejném duchu = již zde bylo partná Walterova změna charakteru = 70%. Třetí série rovněž výborná, vše ladilo bez sebemenšího škobrtnutí = 80%. Čtvrtá série 85%.Pátá seríe špica ;). Závěrečná akce byla vcelku předvidatelná, každopádně bomba.

Čistá práce (2008)

Film s velmi svižným dějem, kde 1. polovina děje ve mně nenechala žádnou silnou vzpomínku, přičemž poté začne atmosféra značně houstnout...

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dobře že jsem na to nešel do kina. Kamarád na něm byl a řekl mi že byl "dobrý" a u toho bych i já zůstal. Ve filmu mi chyběl pořádný soundtrack. Rozhovor Bilba a Šmaka byl moc fajn, stejně jako pavouci. Hodně mě štvali digi-skřeti a cirkusové kreace Legolase, který tam mimochodem nemá co dělat. Upřímně jsem trochu zklamaný.

Perníková věž (2002)

není to nic extra. dialogy slabota, až dementní a nepřirozené. rozuzlení je docela solidní.

Ženy v pokušení (2010)

příjemná česká komedie :-) dobrá oddychovka v situaci, když se člověku uvolní 2 hodiny v jinak nabitém programu. (pozn.: film by bylo lepší si stáhnout nebo ho sledovat online na seznam.cz - film se mi zasekával a reklamu na nivea krém s kyselinou hyaluronidovou jsem viděl tak 20 x)

Tmavomodrý svět (2001)

někde jsem se doslechl, že jistý český herec prodal scénář (či vyzradil) tohoto filmu američanům a na jeho základě pak natočili film pearl harbor. jistá analogie je zde patrná a to konkrétně v milostném příběhu hlavních hrdinů. nicméně je tohle jeden z těch lepších produktů české kinematografie ;)

Úsvit mrtvých (2004)

Tak 1. : vidět zombika běžet mi přijde k smíchu. a 2.: moc nechápu co se na tom lidem tak líbí - polovina filmu se tam nic moc neděje. lidi jsou zavření v nákupním centru a čekají co bude. nejvíc mě pobavil ten tupý černoch jak chtěl sám odrodit to dítě... závěr byl vcelku povedený. obchodník ukázal že umí být chlap a ostatním se podařilo utéct zombikům z města ;)