Sbohem děcáku (2017)

Tyhle dokumenty ze života mám ráda. Občas v tom poznávám prvky chování u lidí, které jsem dřív znala. Chvílemi vtipné, pak zase vážné. Za mě super.

Climax (2018)

Magoři na LSD.

Po čem muži touží (2018)

Za mě hodně vtipná podívaná, i když chvílemi trochu jednoduchá a primitivní. Polívková naprosto excelentní výkon!

Polar (2019)

Mads je bůh.

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli se mám začít dívat na stejnojmenný seriál. A po tomhle můžu být v klidu, že jsme na něj koukat nezačala. Nijak mě to neuchvátilo a to opakování scén mi lezlo na nervy. Věřím, že seriál může být lepší, ale může být i horší.

Favoritka (2018)

Byl by to tak hezký film, kdyby měl o hodinu méně. A to o hodinu nudných scén o ničem, kterých je tam až přespříliš. Příběh hezký, stejně jako všechny intriky.

Suspiria (2018)

Může mi někdo říct, co to bylo?! Naprostá psychárna. Já mám teda tyhle psycho výtvory většinou hodně ráda, nicméně tohle bylo až moc divné. Na jednu stranu tam máte nahé holky, který by vás asi měly vzrušit a vedle nich něco totálně nechutného, co vás přesune hned na druhou stranu vzrušení, a to do znechucení. Navíc, Dakotu ráda nemám, podle mě vůbec neumí hrát, ale to je jen můj osobní problém. Celkově mi to přišlo hodně pofidérní.

Bumblebee (2018)

Splnilo to má očekávání. Nic víc jsem nechtěla a ani nedostala, takže pohoda.

Dívka v pavoučí síti (2018)

Popravdě to vypadá, jako by to točili seveřané. Klasická sněžná nádhera, která se vyskutuje kolem Stockholmu a i uvnitř něj má ohromnou atmosféru. Příběh je napínavý tak, že vás to drží ve střehu a jste zvědaví, co přijde dál. Hlavní hrdinka je skvělá a oblíbíte si jí asi hned, stejně jako všechny postavy. Až se divím, že mi nikdo nevadil. Za mě vážně skvělé.