• Krátkometrážní

I Fink U Freeky (2012) (hudební videoklip)

Originální, nemocný, nekonvenční, špinavý, kreativní, zlý. Tak jak to mám rád.

Tiger House (2015)

Celkem solidní dávka nelogiky se zde našla, avšak několik super záběrů, sympatická hrdinka a zloději to udrželi. Na konci jsem se sice musel plácnout do čela, ale čert to vem. Lepší průměr, 3* - 4* a.k.a 65%

WWE Total Divas (2013) (pořad)

A takhle se doslova ničí ženské charaktery v WWE.

Heartless (2009)

Smutné Faustovské drama z prostředí Londýna je přesně to, co mi sedí. Hlavní herec si to dal na jedničku, papa B byl pořádnej hajzl a atmosféra neustálého sledování dostatečně hustá. Od smlouvy s Ďáblem to ale celkem zesláblo, vynahradil to jemný patos na konci. Ale neurazilo, jen si to asi nikdy nepustím znova. 4* a.k.a 70%

Headless (2015)

Škoda low budgetu, mohlo jít o solidní podívanou, takhle je to jen pár záběrů na cosi, co má vypadat doopravdy. Za odvahu 3*, jinak je to strašná samoúčelná blbost.

Kill or Be Killed (2015)

Vzhledem k tomu, že mně dneska uzemnil trailer na Magnificent seven tak jsem dostal chuť na western. A tohle jsem dnes objevil na disku, tak proč ne. Banda desperátů utíká krajinou před zákonem a přimo k pokladu. Sem tam nabeou někoho do party a přepadnou něco/někoho. Jenže mají za zadky šerifa a ještě něco... No, já nečekal absolutně nic. Dostal jsem klidnou podívanou na klidný večer. Vůdce padouchů je badass sympoš a kamkoliv se tahle cháska hne tak umírají (ne)vinní lidé. Do toho je ještě masakruje neznámý útočník. Celkem slabé efekty při střelbě, wtf konec a pár dalších negatv se najde, ale dneska to vyloženě sedlo. Zítra bych tomu dal regulérní 3* ale dnes je to prostě na 4*. Vystihli dobu, mluvu, kostýmy. Navíc to není ani tak jeden příběh jako spíše Odyseova cesta.

Ledové království (2013)

Tohle se stane klasikou. Ale i tak to nenávidím, hodnocení odpovídá zpracování a nakopnutí animované mašinerie. Jinak jedna hvězda.