• Krátkometrážní

Anatomie pádu (2023)

Nudně a nezajímavě natočený, všechny postavy mi byly cizí a necítil jsem z průběhu žádný napětí. Vlastně mi bylo úplně jedno kdo co a jak udělal. Asi je to tím, že je to z Francie a tamní dramata nemám nakoukaný, jejich styl mi moc nesedí. A postiženej kluk tam otráví psa (kterej přežije díky bohu, za to je jedna hvězda), tak kde jsme. 2* a.k.a 30%

Pavučina (2023)

Komornější film s všude vynikajícím Tony Starrem (podíval jsem se na to jen kvůli němu), uřvanou ženskou a stupidním malým člověkem (abych mu nekřivdil, všichni malí lidé ve filmu mají pud sebezáchovy na nule). Zhruba do 3/4 jsem nedával moc pozor a chytnul se až u problité večeře a vypuštění šarlotiny pavučinky, což vůbec nevadilo, vše se dá pochopit z jedné věty a situace, to mám rád, chytit se kdykoliv a nemuset trpět ty méně záživné části. Závěrečnej masakr byl v poho tak napůl, hezky umírali puberťáci, ale na šarlotině pavučince se mohli vyřádit lépe a nemuselo to být ani CGI. Že tam nebyla ani špetka logiky a rozumu budiž, ale nemám rád, když mě to až tak násilně penetruje přes oči do mozku. Čistej průměr. 3* a.k.a 50%

Prokletí (2021)

Atmosféra a prostředí fajn, herecky taky dost fajn (Holbrook a čaja ze Sherlocka), námět ušel (taková stará Francouzská legenda) ale CGI a původ bestie byl pro mě celkem podprůměr. Čekal jsem trochu něco jiného, ale ve výsledku solidnější průměr. 3* a.k.a 55%

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Po tom, co vzniká za hovna na poli exorcismu a velebení temných sil v dnešní době, je tohle matná vzpomínka na průměrný origin vymítače šotků. 3* a.k.a 50%

Girl on the Third Floor (2019)

Celý to tahá amatérské hraní CM Punka a lepší záběry. Jinak zbytečnost. 2* a.k.a 30%

Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor (2023)

Já vůbec nějak nepobral, co se dělo. Párkrát tam teda něco zastrašilo, ale jinak je to nekonzistnentní a zapomětihodné sté pokračování té samé stolice. Sicnce 2015. 2* a.k.a 25%

V/H/S/94 (2021)

Storm drain bylo v pohodě, byla by to z toho solidní 60% ff kokotina. Empty Wake mělo solidní atmosféru, ale to je tak vše. The Subject už šláplo na plyn (konečně) a divák dostane solidní nádstavbu ke hře Resident Evil VIII, tady jsem se bavil královsky. Terror zlý nebylo, ale nic extra. A završení hlavního příběhu bylo na hovno vždycky. Vy výsledku mi vychází jen Subject a Storm drain jako solidnější kusy. Za celek 3* a.k.a 55%

Banda - Série 3 (2022) (série)

Zatím nejlepší série The Boys a start sběru rodiny Winchesterů. Ackles hrál skvěle i přes protivnost jeho postavy, zbytek byl vynikající jako vždy. 5* a.k.a 90%

Banda - Série 1 (2019) (série)

První řada ve mně zažehla opětovnou zálibu v superhrdiny, hlavně svou nekonvečností a brutalitou. Homelander s Butcherem skvělí od prvního dílu. Nechával jsem si rezervu na další série, po páté všemu po 5ti. 4* a.k.a 88%

Banda - Série 4 (2024) (série)

Druhá nejslabší série ale pořád se skvělými momenty, kdy vévodí druhá půlka série s Homelanderem v čele. Jeho přerod v psychopata, Butcherův osud je prakticky zpečetěn a chystá se obrovský finále, na který se těším, protože snad všichni umřou. Představení nových postav nebylo na sílu a byly sympatický, nejvíc Sage. 4* a.k.a 85%