Zrození šampióna (2009) odpad!

Nepochopitelná klasická US hovadina. Trapný ohraný děj, jak u ostatních US odrhávaček...Rodí se negerská neskutečná hvězda, která se tváří jak na pohřbu v doprovodu CJ, SJ, johnyho, jackieho, naigela,....Nic,nic, nic a nakonec se promluví velkému Majklovi do duše, a on si na to v té hlavní chvílu vzpomene, nečekaně všechno rozdrtí a klasický Americký happy end, kdy se zrodila ta největší US hvězda v doprovodu rozplývajícího ušaškovaného US davu. Nuda, ostuda, komedie. Fuj. Jestli si z tohodle filmu vezme někdo nějaké ponaučení, tak sním vlastní košili.

2012 (2009)

Aby náhodou zase nezapoměli na rasovou vyváženost, ten prezident šimpanz mě fakt dostal

A zase jedna Popelka (2008) odpad!

Klasicka jůůesej puberťácká happyendová hypersračka na zeblití

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

30 minut s ožralým hulvátem, kterej neumí uvařit ani chleba z máslem a debilně komentuje vařící, až se kroutí ovladač od televize.kdo nemá televizi, tak si to pustí v rádiu. Kdo nemá rádio, pustí si to na mobilu, a kdo nemá mobil, tak si to nepustí

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Multitrapná multisračka....Nesympatický, trapný, neherecký, bezcharakterní, necharismatický, neschopný šašek Matonoha a z hrobu vykopaný Dejdar. Průjem, se kterým si ani toaleta neporadí.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Rád bych dal více než tři hvězdy a to hlavně díky Andy Krausovi. Je to neskutečnej komik, ale když slyším tu upištěnou a uječenou Viki Rákovou, tak se to nedá vydržet.

Lake Mungo (2008) odpad!

bláblá blá blá blá blááááblá blá....slza, blá blá blablabla blá...chrrrrrr...pardon, nechci se rozepisovat o něčem co nemá ani děj, nic.

Láska bláznivá (2008)

konečně normální povedená komedie k obědu....né žádný americký nesmysly, žádná americká vlajka v každým záběru, žádní sídžejové, džejdžejové, najdžlové a podobný ultra trapní američtí ubozí blbečci.

Taxík (2008) (pořad) odpad!

Odpad. A to jen proto, že tam vidím ten matonohův stupidní ksicht.

Zombies: Den-D přichází (2008) odpad!

Děs a hrůza. Parta G.I Super s.p.c ultra navy speciální US mariňáků podává klasické americkohrdinské kousky, při kterých se mě díky bohu vypínala televize a kočka mě kousala, ať už to vypnu, nebo rozdrápe sedačku. A ten poslušný zombie-mariňák na konci, to byla abonentka na dortu. Chce se mi blejt