Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po zhlédnutí dvou sérií musím hodnocení přece jenom o hvězdičku obohatit. Je to prostě něco úplně jinýho, jsou sprostí, nevychovaní, prostě zmetci. Ale já je zbožňuju! :)))

Zkus mě rozesmát (2011)

Jedna z komedií, u kterých už z úplného začátku přesně víte jak skončí. To ale vůbec nevadí, já se těchto filmů nikdy nenabažím a Jennifer s Adamem byli prostě skvělí! (:

Hugo a jeho velký objev (2011)

Vždy když přečtu jako první knižní zpracování nějakého příběhu, bývám pak zklamaná filmovou podobou. To ale naštěstí není případ Huga ! Kouzelný příběh, který uchvátil i mého otce (kterého jen tak něco nenadchne), nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami :))

Prokletý ostrov (2010)

No, co dodat. Film jsem viděla už třikrát a pořád se ho nemůžu 'nabažit'. Je skvělý a ten konec naprosto šokující ! DiCaprio v hlavní roli zabodoval :)

Hrob světlušek (1988)

Japonské animované filmy mám hrozně ráda. Celkem dlouho jsem váhala jestli se na 'Hrob světlušek' podívat, ale shlédnutí rozhodně nelituji. Pocity, které jsem v průběhu filmu měla, jsou nepopsatelné ... Nic pro děti ;)

Vzpomínky (2011) (seriál)

Námět seriálu se mi moc líbí, bohužel kvalitu seriálu ubírají hlavní postavy, které mě nijak neoslovují. Jsem celkem na vážkách, zda ve sledování pokračovat nebo ne..

Hranice života (2005)

Tak tenhle film mi dokonale zamotal hlavu ! Ani jedna z mých teorií neseděla s koncem, trvalo mi celkem dlouho než jsem na princip celého filmu přišla .. po pochopení ale dávám 4 * , hlavně díky báječnému Goslingovi :)

Liška a pes (1981)

Tak zrovna tuhle pohádku si moc dobře pamatuji :) Když jsem byla malá, vždy jsem u ní plakala a myslím že ani teď bych se slzám neubránila... prostě krásný a dojemný snímek od Disneyho .

Zase ona! (2010)

Celkem se divím hodnocení filmu, protože já se u něj celkem bavila . Jistě, podobných komedií je spousta, ale mě se moc líbil příběh a herecké obsazení taky. Takže dávám 4 hvězdičky i navzdory 'odpadu' mnoha uživatelů (: