Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Výborný televizní pořad, který bere čechům iluze o jejich "skvělé" kuchyni. Česká kuchyně je sice výborná, leč ne v podání fušerů, kteří nám denodeně ničí zdraví svými pokusy. Díky Zdeňkovi Pohlreichovi Češi ztrácejí iluze ohledně takových kulinářských zázraků, jako je "Řízek pana Podskalského", nebo "Směs paní nadlesní" atd atd. Vždycky jsem si říkal, jestli jsem jediný, komu příjdou tyhle názvy totálně dementní a antikulinářské. Naštěstí nejsem. I když je jasné, že spousta čechů, si na tyhle "dobroty" nenechá šáhnout. Doufám, že to pojede co nejdéle a Zdeněk vymete co nejvíc "zaručených" hospod. PS: vsadím se, že většina zdejších negativních komentářů, pochází od kuchařů, či zaměstnanců v gastronomii, nebo zkrtátka od těch, kterým "skvělá" chemická Česká kuchyně chutná a je jim jdno, že to v těch kuchyních vypadá naprosto katastrofálně. Že by těmto lidem pan Pohlreich šlápnul na kuří oko? Zastáváte se kuchařů, kteří kazí kumštu jméno. Ty záběry jsou skutečné. Jestli je záhodno se zastávat kuchaře, kterej vedle jídla má nedoplek cigarety, špínu zalezlou kde se dá, zmrzlé polotovary a všelijaké glutamatové dochucovadla, tak je asi něco v nepořádku. Ne všechy hospody jsou takové, ale dám ruku do ohně za to, že jich bude většina. Tím pádem je dobře že se na to upozorňuje. Klidně i "arogantním" stylem. Ti kuchtíci si nic jiného nezaslouží, než rozcupovat na kopytech.

Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

Jestli tenhle pořad někdo myslel vážně, měl by zcela vážně zvážit hospitalizaci v psychiatrické léčebně. Nuda, šeď, mletí hoven. Nezájem...

Armageddon (1998)

Tento film nesplnil to, co jsem od něj očekával. Chtě nechtě musím ARM srovnávat s Drtivým Dopadem.Co se týče věrohodnosti popisované nastávající katastofy, vyhrává jednoznačně dopad.Armagedon se bohužel celou svou délkou soustředil pouze a jenom na vyslání lidí na meteorit .Vše se točí okolo vrtání a dřív nebo později to začne být nuda.Akční scény to nezachraňují, ba právě naopak.Film nám nakládá jedno akční klišé zadruhým a nezachraňuje to ani Bayův precizní styl točení.A tak je to bohužel po celou délku filmu.Od začátku dokonce se vyskytují komplikace a náznaky toho, aby se mise nazdařila a aby byla vždy o krapet těžší.Bohužel v půlce filmu to začne silně nudit a z filmu začne číšit trapnost a vyčerpanost.Neustále se něco nedaří, komplikuje a jakoby naposlední chvíly se podaří odvrátit nějaký nezmar.Mise na meteoritu je přímo tragická.Nejenom neprosto nerealistické zobrazení povrchu je to co mi vadí, ale i stupidní chování všech, včetně Willise.A opět jsme bombardováni kombinací- téměř nezdar, ale v poslední chvíly záchrana.Na tom je vlastně postavem celý film i závěr kdy se naposlední chvíly podaří meteorit rozthnout a ten jen škrtne Zemi.Ne ne. Tohle na mě určitě nezabírá a zabírat nebude.Někdy příště.Ale vlastně radši ne.Dávám slabší ***.

Asteroid (1997) (TV film) odpad!

No tak tohle snad nikdo nemyslel vážně 5%

Atentát (2015) (seriál)

Je to nudný jak pondělní ráno, dialogy jsou pitomý, děj žádný, prezident je šašek a paroháč, tohle si TV*OVNA mohla odpustit...

Atentát (1964)

Dobrý historický film, který pracuje s fakty a není ovlivněn jakoukoliv nadsázkou, nebo zkreslením, což se v tomto žánru cení, zvlášť s ohledem na dobu vzniku tohoto filmu.Kdo ví málo o druhé světové válce a vůbec o politice Třetí říše, tomu doporučuji zhlédnout toto dílo.Zaujme a vysvětlí. 80%

Atlas mraků (2012)

Atlas mraků je film, který jsem přesně od Wachovskich čekal. Originální, vizionářský a ve své podstatě svou naprostou odlišností i převratný. Je to potřeba vidět několikrát, aby si člověk urovnal děj a pochopil vše tak jak má, protože po prvním shlédnutí se člověk chtě nechtě ztrácí. Z filmařského hlediska je to velmi vyzrálá záležitost a tady se prostě jedná o naprostou špičku. Nemám výtek. Po dlouhé době plný počet.

Atomový vlak (1999) (TV film)

Hloupost první kategorie.Ani nemá cenu se tu zmiňovat v čem je tento film špatný, jelikož je špatný úplně ve všem.Hlavně v tom že vůbec vznikl.Ztráta času. 15%

Ať žijí duchové! (1977)

Pramen zdraví s posázaví. Tuhle pohádku pro větší děti a vlastně i pro dospělé, mám rád. Nejenom z důvodu obsazení velikánama tehdejšího filmového nebe, ale zkrátka i pro tu jednoduchou ale přece jen hřejivou zábavu.

Auta (2006)

Pěkné, svižné, originální animované dílo...Podle mého názoru, po dlouhé době kvalitní animovaný film, s koukatelným příběhem. Animace je velmi zdařilá. Zejména mimika aut stojí za pochvalu. Autům animátoři skutečně vdechli osobnost. Zkrátka zasloužilé 4 hvězdičky.