Strašidla (2016)

Natočil to Troška, takže co jinýho než sračka by to mohla být.. A jestli tohle je nejlepší jeho film, tak to už o něčem vypovídá ...Měl by mu někdo říct, že se na to má vysrat - i když to měl už při Slunce seno...

Wonder Woman 1984 (2020)

Musel jsem se z toho vyspat před hodnocením.. scénky a akce s WW jsou hodně přehnaný.. A pokud někomu vadila jednička - konkrétně zápletka s bohem války a třeba se mu to zdálo jako moc velká pohádka, tak si tohle ani nepouštějte . Tohle je totiž Vánoční pohádka ..

Debbie a její parťačky (2018)

Ničím novým nepřekvapí, ale na druhou stranu ani ničím neurazí. Dennyho parťáci s ženskýma.

Černá labuť (2010)

Po 10ti letech jsem měl možnost znovu shlédnout tento film. Po skončení jsem si říkal "kolik jsem tomu tenkrát dal" s představou že každopádně opravím hodnocení na 5* a hle, už tenkrát jsem dal plno. A není se čemu divit. Film asi ne úplně pro každýho, ale dost psycho, které zachvěje každým.

Rocky V (1990) odpad!

Jediný co mně bavilo tak zápas Tomyho s Rockym, to ale bohužel trvá cca 5 minut.. takže...

Na nože (2019)

Ano, bylo to řekněme v některých ohledech zábavné a v některých zase krimi ve stylu Hercule Poirot , což mně celkem bavilo, jelikož za mlada jsem tenhle serial měl rád, protože nic jiného v TV neběželo :D.. Na rozdil od Herculeho jsem z vysvětlení celé zápletky neměl dobrý pocit.. Pořád to pro mně nebylo uzavřené.. Nevím, asi jsem opět hnidopich, ale mně osobně vadilo POZOR SPOILER, že se Harlen defakto zabil dobrovolně i když mohl zavolat zachranku a mohla to byt nešťastná nahoda... Proč navedl svou ošetřovatelku aby se vloupala do domu atpd? Stejně by, i když smrt zapříčinila (neumyslně) prachy schrábla... Čekal jsem trošku větší propletení něco ve smyslu " měl jsem stejně už jen den života, takže když si mi píchla "jed" tak je to jedno udělej tohle a tohle, protože když to uděláš, tak ..... Bohužel, lacinej příběh, kterej by ani Hercule neřešil, otřel by si o něj z podrážky hovno.

Drahokam (2019)

Popravdě jsem to nedokoukal.. Bylo to na mně takový moc hrrr .. Pořád tam někdo po někom řval a pátý přes devátý že nikomu nebylo rozumět. Fakt jsem se musel hodně soustředit abych slyšel aspoň hlavní postavy a po hodině filmu jsem zjistil že jsem z toho hrozně unavenej a že mně to vlastně vůbec nebaví.. Naštěstí jsem na tom nebyl v kině, jinak by to pro mně byla premiéra odejit z kina.. možná bych tam na protest ještě vysypal na sedadlo zbytek popcornu.....

Aquaman (2018)

Tak asi jako každého mně zajímá, kde vyhrabali toho herce Arthura. Už v BvS jsem si říkal že to je trošku odchylka oproti komiksu - pro neznalce Aquaman v komiksech totiž vypadá asi zhruba jako jeho zaporacky bratr v tomto filmu a ne jako Sandokan. U DC se nedivím už žádným nelogickym věcem, tady jich pár bylo. Ale největší co mně tak jako rozesmálo až jsem si říkal že to snad není pravda byl vlastně zrod Black Manta :D.. On jako pronásleduje Aquamana ale ještě si skočí do dílny upravit si zbroj.. a pak aby to nebylo ještě málo divný ho vlastně dožene, protože asi ta úprava zbroje trvala vterinku jen :D. Celkově ale zábavnější než Supik a Baty.. Což mně trošku mrzí..

Captain Marvel (2019)

Tak tohle je vážně rozporuplné.. Na jednu stranu se mi líbí ta návaznost co Marvel dělá.... na druhou si říkám proč vlastně? Vždyť vlastně tahle supermanka by si namazala na chleba každého "padoucha" , jen kdyby Fury zvedl komunikator a zavolal jí - a to samozřejmě při které koliv hrozbě a to už od Capitana ameriky dvojky až po END GAME... Ale zase jako chápu že každý super hrdina musí mít k sobě svého padoucha... Nic méně mně to nutí k logickému zamyšlení že tahle všemocná bytost mohla zastavit "válku" jak je ve filmu mnohokrát zmiňováno a věci mohly být za funkce Furyho jinak. Ale to bych byl samozřejmě hnidopich a tak to beru s nadhledem a těším se na další film ...Třeba o tom že příšera Jožin z Bážin útočí na NY a hrdinou co zachrání město bude KAREL v práškovacím letadle

Ad Astra (2019)

Přesně proto se na tyhle filmy nerad dívám, jsou to sračky, a Brad měl tyhle hovna vymýtit! Ne se se k nim přidat!