Lamprea

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 16.10.2018  22:46

• 2.9.2018  10:43
    Jan Palach (2018)

V rámci ČR to funguje skvěle. V porovnání s tím co teď vzniká v Evropě už to ale značně pokulhává. Je to škoda. Film má svoje silný momenty a Zuzana Bydžovská je prostě skvělá, ale celkově ten film působí tak nějak nesourodě, zbytečně roztaženě a silný momenty zapadají v záplavě scén, který jsou jen těžce průměrný.

• 5.8.2018  22:56

Perfektně odvedený řemeslo, dlouho jsem neviděl takhle dobře natočený akční scény. Jsem zvědavej jak na tohle odpoví novej Bond.

• 5.8.2018  11:12

První koukatelný Avengers.

• 5.3.2018  07:46

Super, po Psychopatech, kteří se ne úplně vydařili, jsou Tři billboardy příjemným překvapením. Škoda jen rozpačitýho zakončení, který tak nějak vyšumělo do prázdna. 4*

• 23.2.2018  18:45
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Po třech epizodách uchvácenej naprostou precizností Mindhuntera, mě zajímalo jediný, kdo za tímhle sakra stojí? Na seriálu se podíleli David Fincher a Tobias Lindholm, což asi vydá za celej komentář, takže jen krátce - doporučuju všema deseti. 10 epizod bez jediný akční scény, ale zato nabytých vypiplanými dialogy a perfektní psychologií postav. Jediná kaňka - za mě - je krapet nevýraznej pilot, ale od 2. epizody už se to nezastaví. 5*

• 20.2.2018  16:21

Nerad bych recykloval svoje vlastní komentáře, nicméně platí tady to samý co jsem napsal k Wonder Woman.

• 1.2.2018  14:04
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Nejvíc rozporuplná show co jsem kdy viděl, s hodnocením jsem váhal a čekal celý tři série a ani po poslední epizodě nemůžu říct, že bych měl jasno. Jedno je jistý, Lindelof opět stvořil něco, co se na poli seriálový tvorby moc nevidí - vlastně vůbec. Bohužel, po celou dobu to furt schazovali všelijaký wtf momenty, který mi ale teď, po dokoukání celý story, přijdou vlastně docela malicherný. Jinak Justin Theroux v roli Kevina je bůh a celý dílo táhne neskutečně nahoru a stejně tak Carrie Coon v roli Nory. Mám pocit, že až si to dám podruhý, bude to plná palba.

• 11.12.2017  10:41
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Pokáď pochopíte a především pak přijmete záměr tvůrců, není tomu opravdu moc co vytknout.

• 10.10.2017  14:16

Nemám komiksovky rád. Avengers, Strážci Galaxie, Cap. Amerika apod. to jsou filmy u kterých obyčejně trpim a koukám na ně ani nevim proč, snad abych si potvrdil, že se nic nezměnilo a ty filmy pořád stojí za starou belu. Na druhou stranu pro Spider- Mana jsem měl vždycky slabost a i možná pro to, můžu říct, že po shlédnutí Homecoming jsem byl příjemně překvapenej. Novej díl pavouka totiž nepotřebuje deset tisíc nesmyslných výbuchů, humor, ačkoli to samozřejmě není žádný terno , přece jen není tak stupidní a vyloženě infantilní jako v případě Avengers, anebo Strážců Galaxie a i ten příběh je relativně stravitelnej a neutápí se v úplných nesmyslech. Zamrzí až zbytečně násilný propojení s Marvel universem, který mimochodem nebylo vůbec potřebný, a potom pro mě zbytečná délka filmu, zkrátit to od 20-30 minut a byl by to ideál. 3*

• 15.9.2017  18:47
    Wonder Woman (2017)

Stupidní od začátku do konce. Hlavní hrdinka neumí hrát a navíc je to stupidní od začátku až do konce.

• 22.3.2017  21:47

Tohle se teda vážně nepovedlo. Nejdřív pochybně zahraná, a plná klišé, první polovina ve výcvikovým kempu, která celá působí hrozně nevěrohodně, obzvlášť když si třeba vzpomenete na výcvikovej part v Band of Brothers. Nuda k uzoufání, a ne že bych měl něco proti Andrew Garfieldovi, ale tady o nějakým extra hereckým výkonu nemůže být vůbec řeč a to se raději nebudu zmiňovat o Terese Palmer, která je sice hezká tvářička, ale tady jsem jí nevěřil ani nos mezi očima. Když se film překlene do druhý poloviny, tak sice nabere tempo, ale to je tak asi vše. Já se šel koukat na válečnej film, místo toho se mi dostalo "efektní" akční vyvražďovačky, z prostředí války, s prvky hororu, plný wtf momentů a rádoby efektních zpomalovaček. Válečný film si představuji trochu jinak.

• 9.3.2017  23:31
    Snowden (2016)

Bravůrně natočený, ale tak jak je u Stona zvykem, když se jeho projekt dotýká politiky, jde potom jenom o jednostranej pohled, bez špetky objektivity.

• 18.2.2017  16:11
    Westworld (TV seriál) (2016)

O tom, zda tento projekt bude úspěšný rozhodne pravděpodobně až druhá série, totiž ne že by 1. série byla zlá, ale přece jenom jsem po tom všudypřítomnym hypu čekal rozhodně víc. Obzvláště 1.polovina byla dost rozpačitá, se spoustou nelogičností, když se pak seriál překlenul do druhé poloviny, nabral celkem slušný tempo, a začalo to konečně směřovat "někam". V tom nejlepším se to pak ale utlo a čeká nás čekání na druhou sérii, čímž se vracím k 1. větě. Potenciál tam je, a ne malej, bude záležet na tom, zda tvůrci najdou ten správnej směr, pak by se jim první série dala asi prominout.

• 24.1.2017  17:47

Jako výplň mezi dílem 7 a 8 se to dá brát celkem v pohodě, ale jako plnohodnotný Hvězdný války asi fakt ne, i přes to, že posledních cca 20-30 minut je opravdu hodně povedených - možná to patří k tomu nejlepšímu v celý sérii, vůbec - což ale nevyváží ten těžkej rozjezd na začátku. Další věc je, že jsem si, až na pár momentů, vlastně ani neuvědomoval, že se koukám na Star wars, jasně, je tam tuny odkazů, celý to story je zabalený do Star wars světa, technika, Vader, efekty, všechno to tam je, ale chybí tam ta atmosféra,takovej ten Star wars feeling, který jsem, ač ne u úplně dokonalý sedmý episody třeba pociťoval, stejně tak jako jsem ho pociťoval ve druhý trilogii, ačkoli nejsem její fanoušek, ale především, každý ten pocit zná ze starých hvězdných válek, a to je to, co mi tady chybělo nejvíc.

• 15.11.2016  10:17

• 27.9.2016  18:59
    Fantom opery (1925)

Viděno v rámci PidiCinema, s živou hudbou

• 25.5.2016  09:30

• 17.4.2016  20:42
    Spectre (2015)

Nejlepší Craigovská Bondovka!

• 15.4.2016  07:49

• 14.4.2016  08:33
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

No, první dva díly to rozehráli docela dobře, solidní tempo, solidní zápletka, výborný J. Franco - který jediný, jako pozitivum přetrvává až do konce série - bohužel, to od nějakého toho třetího dílu začne zabředávat do čím dál většího kýče, až do něj s posledním dílem zabředne úplně. Škoda.

• 16.3.2016  00:40

Festival Jeden Svět s následnou diskusí s režisérem dokumentu.

• 11.3.2016  11:27

• 11.3.2016  11:26
    The Penalty (1920)

• 7.3.2016  20:58
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Připadá vám česká politická scéna málo bizární? Fakt? Tak si dejte nějaký z dílů Máte slovo.

• 28.2.2016  19:23

Do jistý míry chápu to pobláznění okolo Maxe, ale ne zas tak moc, pro mě je to prostě jen hodně nabitej akční biják, který ale kromě akce nenabídne vůbec nic, po půli se zastaví, otočí a jede zase zpět a už nepřinese nic nového.

• 26.2.2016  08:32

Životopisný, mafiánský snímek s výborným castingem, kterému vévodí Johnny Depp v hlavní roli. No, člověk by čekal, že to bude jasná tutovka, bohužel není tomu tak. Depp po dlouhé době opravdu skvěle a táhne celý film nahoru, akorát jsem nepochopil, proč proboha, se na něm maskéři takhle vyřádily, když jsem si po shlédnutí podíval na skutečného Whitey Bulgera, nechápal jsem to o to víc, jestli mi někdo osvětlí proč ho ve filmu zobrazili jako chodící zombie ( a to ještě dost špatně ) tak mu budu nesmírně vděčen. Ostatní herci, až na Joeala Egertona, který místy dost přehrává, zahráli skvěle a není co vytknout. Ale tímto výčet pozitivního asi končí. Bohužel film je nevýrazný a vyšumí do ztracena, o to víc, že chybí pořádný konec, takže na další mafiánský film, který bude stát za to si budeme muset ještě počkat.

• 24.1.2016  17:25

Asi ta nejlepší práce s kamerou co jsem kdy viděl. Nádhera, kino nutný!! 5*

• 11.1.2016  00:24

100% komentář snad později.

• 23.12.2015  09:28

Bylo to celý takový.. Fajn, tak bych to asi nazval, fajn, fajn, fajn. Fajn byl nostalgickej návrat do světa hvězdných válek, fajn vizuál, fajn herecký výkony, fajn hudba, fajn Han Solo, a přesto se nemůžu dostat na plný hodnocení. 2 věci.. Příběh, jásně funguje to relativně dobře, všichni se bavíme, ale je to furt ta samá pohádka hraná dokola už po stý, bez špetky inovace, potenciál hvězdných válek je úplně nikde jinde a tenhle díl ten potenciál nevyužil ani trochu. 2. věc, kvůli který bych snad ani nesnižoval hodnocení, ale dost mi tam vadila pocitově, scéna s projevem ala Hitler, agresivní, fanatickej projev a na závěr taková menší "hailovačka". Jde o to, že tohle jsou hvězdný války a takováhle scéna tam prostě nemá co dělat, absolutně mimo mísu, čirá demence od J.J. Abramse.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6