• Romantický

Sekretářka (2002)

Herečka nesympatická, hlavní postava nudná a otravná, děj tak nějak těžko k uvěření, komediálního jsem taky nic moc nenašla. Rozhodně by se z toho dalo vyždímat víc...

Chuck (2007) (seriál)

První série se mi ještě celkem líbila... ve druhé sérii už mě celkem nudilo to, jakej je Chuck moula - být kopyto první sérii, ok, ale tenhle trend postupuje do 3. série. Chápu, že o tom to asi je, ale strašně to nudí. I zápletky se dokola opakují. Udělat z Chucka agenta, to už je tuplem úlet, probírat se neustále vztahem se Sarah, který vlastně nebyl... taky nuda. Největší klad je Adam Baldwin - díky němu jsem to dokoukala do konce, ale zase tak skvělý se mi ten seriál fakt nezdál. Spíš těžce překombinovaný - každý byl chvíli intersect, několik zmrtvýchvstání... no jako oddechovka pro dlouhé zimní večery dobrý...

V lepší společnosti (2010)

Tenhle film jsem obecně moc nepobrala... nedělo se nic, pak zase nic... pak měli skvěle neklapající manželství, on ji bezdůvodně uzurpoval (nebo jsem aspoň nepochopila proč). Ona si z nějakého důvodu myslela, že i když ho opustí, tak jí bude platit školné a pak od něj nebyla schopná odejít... Logiku jsem nenašla. Možná, kdyby manželku hrál někdo jiný, než Kirsten Dunst, tak bych ten film ocenila víc, takhle nebylo moc věcí, které ocenit.

Bouřlivé výšiny (1992)

Přiznám se, že předlohu jsem nečetla... Ale nechce se mi věřit (Janu Eyrovou mám celkem ráda), že by mohla být tak příšerná jako film... Obě hvězdy za Ralpha Fiennese, jinak asi nenajdu jediné pozitivum.

Penelope (2006)

Takovou blbinu už jsem dlouho neviděla. Přeslazenost bych tomu ani nevyčítala, to jsem u takovýho filmu čekala. Ale přiznám se, že mi rozdíl mezi prasečí Penelopou a neprasečí Penelopou teda až tak markantní nepřišel. Koukat se na to dalo, ale jen díky mužským postavám - McAvoy a Dinklage byli docela fajn. Překvapilo mě množství známých herců, co se k tomhuhle upsali. A i když mi Christina Ricci ani moc nevadí, tak tady byla znatelně nejslabší.

Vášnivost (2002)

Tak asi jediný pozitivum tohohle filmu je Emmy Rossum. Jasný - úspěšnej gambler vidí zpívat ženskou a tak se do ní zakouká, že udělá možný i nemožný, aby ji dostal. Docela nepředstavitelný a chvílema přeslazený dost nechutným způsobem.

Juno (2007)

Jo, je to film o vážných věcech, chápu, že Juno je puberťačka a chápu, že asi byl cíl, aby byla tak nesnesitelně nesnesitelná. Ale vážně v okamžiku, kdy dává dítě k adopci bude řešit vztah s divným klukem a další věci, které tam řeší? Nějak jsem nezaznamenala posun k lepšímu. Mimoto mi to přišlo celkem absurdní. Jde na potrat - v šestnácti - aniž by to řekla rodičům. Tam si to jen tak rozmyslí a nakonec úplně v pohodě porodí a dítěte se vzdá? Její největší stres na tom je, že kluk, kterýho odmítla, jde na rande s jinou holkou?

Pařba ve Vegas (2009)

Měla jsem větší očekávání, dost mě to nebavilo. Nevadí mi komedie tohohle typu, ale tohle mi nesedlo a ani jsem se moc nezasmála.

S tím nic nenaděláš (2011)

Sice se mi líbí to, že neukazujou nadšenou matinku, který ihned po porodu vybuchne v hlavě gejzír nadšení z potomka. Ale stejně je to všechno takové růžové. Sice vidíme, že to Kim omezuje, ale na druhou stranu která matka může říct, že jí někdo téměř kdykoliv pohlídá dítě? Že si sama může ze dne na den říct - a v práci končím. A ze dne na den si pronajmout sama pro sebe domek. Takhle růžová nebude realita ani v zemi snů...

Těsně vedle (2007)

Pár okamžiků docela ušlo - ale opravdu jenom pár. V podstatě mě bavila jen scéna s chobotnicí... Ani jsem nijak zvlášť nepřála hlavnímu hrdinovi happy end. Bylo to průměrný až průměrnější a najednou prásk - něco, co bych sice nečekala, ale i ta scéna s chobotnicí mohla být vtipnější. Ale jsou horší komedie.