Letadla (2013)

Od tohto filmu som úprimne očakávala viac. Ale je to jednotvárne a nudné, dej predvídateľny. Okrem toho mi to príde absolutne odkipírované od Áut. Proste zbytočne vyhodené 4€. Tá hviezdička je aspon za tú krásnu animáciu inak nič..

Světová válka Z (2013)

Pre mňa tento film nebol thriller ani dráma a horor už vôbec nie. Na začiatku to bolo celkom v poriadku ale potom sa to zohralo všetko tak príliš rýchlo,že som ani nestačila na dej. Dokonca môžem povedať že väčšinu času som sa nudila,jediné čo ma zaujalo bol možno koniec filmu,ale ani to nebolo dobre. Chcelo by to pokračovanie,lebo sa mi zdalo že dej tak na konci naväzoval.

Hunger Games (2012)

Keď som videla tento film,musela som si poriadne pretrieť oči aby som zistila či sa mi to len nesníva. Celý film je pravdu povediac odfláknutý,čítala som knihu ktorá bola o 100% lepšia. Tie tri hviezdy sú za Jennifer,Josha a Liama, inak sa mi tu nepáčilo skoro nič. Až na ten bozk Peetu a Katniss.

Laboratorní krysy (2012) (seriál)

V podstate tu nie je čo dodať,len by som sa opakovala.

Pes a jeho blog (2012) (seriál)

Viete ja už som tak zvyknutá na tieto seriály na disney channel,že toto ma už ani neprekvapuje. Žiadna novinka trápne otrepané hlášky,nesympatickí herci,smiať sa dá jedine na tom aké je to celé trápne a úbohé. Hviezda je za psa, lebo som toho názoru že žiadny film/seriál nie je na odpad. Aj ten najväčší prepadák mal za sebou niaku tu prácu.

Tisíc slov (2012)

Od dneska sa riadim heslom;na film ktorý si idem práve pozrieť,si nepozerám žiadne recenzie. Komentáre vám často môžu skresliť pohľad na celú vec. Každý človek má iný názor a taký mám aj ja. Podľa komentárov ktoré som čítala by ste tento film bez mihnutia oka odsúdili k zániku a podľa toho som si taký nazor vytvorila aj ja. Ale ten film nebol až taký zlý. Áno bola to tá klasická komédia s Eddiem Murphym,lenže rozdiel je v tom že táto bola menej šialená. A pobavila. Dej je klasický a úprimne,od tohto som nič svetoborné neočakávala takže to bude na 3 hviezdy. Za celkom fajn skrášlený dej,za to že ma tento film pobavil a za Eddieho. Musím priznať že som si ho celkom obľúbila.

Austin a Ally (2011) (seriál)

Ja naozaj neviem prečo robí Disney Channel seriály ktoré sú stále o tom istom. Aj keď je pravda,v Amerike to má vyššie hodnotenie ako u nás. Lenže pre mňa je to len ďalší z mnoha iných jednotvárnych,nudných a trápnych seriálov na XD. Navyše dabing Lauri Marano v češtine sa vážne nedá počúvať. Odpady nedávam ale toto si nezaslúži ani 1 hviezdu tak bez hodnotenia.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Kapitán Jack Sparrow. Tentokrát už ale bez Willa a Elizabeth. Musím podotknúť že Penelope Cruz mi do 'sexi' pirátky vôbec nesedela a celý film mi tak trochu prekážala. Lenže v podstate som sa nemusela ničoho báť lebo Jack Sparrow to ukončil bravúrne,v podstate ako vždy. 5 hviezd dávam zase len a len kvôli Johnnymu,inak by to hodnotenie bolo úplne iné.

Alenka v říši divů (2010)

Na tento film mám len dve slová. Johnny Depp. Aj keď vo filme nemal hlavnú úlohu,zaujal ma najviac zo všetkých postáv,aj keď,keďže som jeho fanúšička,to tak bude vždy. Takže všetky 4 hviezdy zlhtol on. Hlavná hrdinka mi prišla nesympatická,srdcová kráľovná tak isto. Všetko mi to prišlo veľmi preafektované, aj keď o to tam v podstate aj išlo. Aby som to zhrnula Mia určite nebola najlepšou voľbou pre Alicu,Anne mi prišla až veľmi povýšenecká a celkovo film ničím nezaujal. Až na Johnnyho samozrejme ktorému dávam 4 hviezdy. O štvrtú sa delí s Anne, pretože aj keď toto nebola práve jej najlepšia rola, je to dobrá herečka.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Na odpad tento seriál určite neodsúdim lebo by som protirečila sebe samej,keďže v minulosti som bola 'blázon' do Hannah Montana. Áno priznávam mala som všetko od nej. Od peračníka až po kalendár. Ale toto už vďakabohu mám za sebou. K seriálu. No, ako sa už dalo čakať toto je typický disneyovský seriál ktorý ničím výnimočným nezaujme. Jediné čo ma fascinovalo(a ešte stále fascinuje)bol Mileyin spev inak nič.