Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Eto plochoe... ztratilo se čaro a krásno. Přitom potenciál na využití kouzelného vizuálu s motivem Času by tu byl. Některé střípky jsou moc pěkné, ale uspěchané tempo honiček z dobrodružných filmů spolu s vulgaritama film pohřbilo. Kouzlo je pryč. Příběh netáhne. Velká škoda. Propadák je tu.

Láska u fjordu - Návrat domů (2011) (epizoda)

Není důvod dávat tomuhle odpad :) je to velmi pěkný, dojemný příběh. Že se ho ujal kanál soudruha soukupa by nemělo hrát roli, vážně :)

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

Nevím, co je víc nechutný. Jestli rybodlak nebo prasodlak, případně trapná písnička o prasodlakovi, políbit slimáka, neřkuli králova žena prodejná coura :) Xmíchu to je, ale k potěše ne, leda k poděše ní. Nepohádka odpadního charakteru. Král bez sebevědomí a kat, co je rád, že mu utek vězeň. Výchovné prvky jeden přes druhý.

Dobrodružství kriminalistiky - Portrét duše (1993) (epizoda)

Velmi hmatatelná hustá až mrazivá atmosféra, atmosféra strachu ze spravedlnosti socialisticky smýšlejícího zřízení a jejích vykonavatelů. Ten náznak, že pokud se nenajde viník, vezmeme někoho, kdo se nám hodí, a ten to odskáče, byl tak věrohodný, až z toho mrazí v zádech. Jediné, u čeho jsem se musel pousmát, bylo zobrazení násilných aktů, myslím bití, které nebylo vůbec věrohodné, spíš jak ve školním filmu. Jinak jsem se tedy nesmál. Hodnotím jako jeden z nejlepších dílů a výjimečný kousek.

Když Harry potkal Sally (1989)

Otravné a nudné. Pousmál jsem se nad komentáři ze dna hodnocení. Na mě až moc otravné i na 2. Billy Crystal nee. Meg se musela někudy probít Na území žen.

Kill Bean (2009) odpad!

Zbytečný film.

Inga Lindström - Osudová výměna (2015) (epizoda)

Nesnáším limonády :) Ale tato písnička In my mind od neznámé německé skupiny eliasTree je totální hit. Divím se, že to ještě neoběhlo svět. Hudba všechno mění ;)

Rudá jako rubín (2013) odpad!

Jako teenager(x2) to musím hodnotit jako ztrátu času a věc zbytečnou. Kdybych tak mohl cestovat časem zpět a napravovat svá selhání. Jako například tupě koukat na toto. A pak o tom ještě tupěji psát, Bee

Bunraku (2010)

Scott Pilgrim ještě více bez duše... plytké dvě