Humr (2015)

Moc studený, hlavně druhá půlka. Blízko k depresi, a to mě nebaví.

Newyorská romance (2013)

Je to blbý, když se ti v hudebním filmu nelíbí hudba :)

Dr. House - Uzavření (2010) (epizoda)

Jedna z těch výjimečných epizod s absencí případu, zajímavá až strhující po celý čas. Velmi vzácný kousek.

Cesta ke slávě (1976)

Hořký konec skvělého snímku mi trošku zkazil náladu. Ale mohlo to být jinak? To je život. David Carradine je báječnej.

La La Land (2016)

Když to srovnám s Fantomem v opeře, nebo třeba s výletem na Kokořín... tam byly kolotoče, občerstvení a co je tady? Prd. Když poslouchám to jamování mám stejnej pocit jako při opici, žaludek na vodě, v hlavě vymetýno až závratě a ještě bóly. Když se jazz nezpívá, ani nedá, nebaví a otravuje.

Boj (2007)

To si takhle sednu, pustím blbost a nepřemýšlím. Na konci řeknu Hmm, dobrý. (nebo jinej třeba špatný) Koukám ale jednu hvězdu tady dávaj všichni, co si přečtou Statham- Jet Li a očekávají něco extra cool super nabitý vším prostě jízda jako prase, s orgasmy nejpozději po dvaceti vteřinách a mohutným výstřikem na strop při závěrečných titulcích. Vy ztracenci ve vlastních očekáváních! jednu hvězdu i vám tupci :)

Krkonoše (2017)

Většina přírodovědných nebo naučných filmů je zajímavá tím, že ze zajímavého tématu vybere pár jednotlivostí a ty pěkně poutavě a detailně rozebere a předvede. A to tady není, nebo aspoň povětšinou. Tady se hrnou data a obrazy v rytmu quickstepu pro roboty, pročtyvole? Jsem snad robot nebo je to test na závratě pro budoucí studenty letectví? Přitom Krkonoše jsou tak krásné, že je opravdu těžké zkazit dokument o nich. Úvodních patnáct minut je úplně katastrofických, jeden obrázek střídá druhý po dvou vteřinách, je to jak sledovat vnitřek hlavy epileptika při záchvatu, to vše za nevábného vypravěčského hlasu při přednášce o vzniku pohoří, kterému by pro představivost slušela lépe jednoduchá animace. Naopak příspěvky o botanice, boudách a hornictví jsou zajímavé. I tady by to chtělo ale informace tak nehrnout a nechat je trošku plynout a vyniknout. Méně je někdy více. Kdybych byl sám, nikdy bych to nedokoukal...

Královský slib (2001)

Je tu spousta maličkostí, které potěší a pobaví, v čele se špičkováním šaška a dvorní dámy. Kuš pohane! :) je za hvězdičku navíc, málem jsem umřel smíchy. Královský rybník uprostřed,napravo zámek, nalevo přes les okolo rokle statek v divočině, celkem dva kilometry čtvereční a stačí to. Ikdyž tu holčičku na louce, okolo který projeli různí nakoníchjezdci asi v deseti scénách mohli občas postavit jinam :)

Divoši (2012) odpad!

Depresivní... ee

13 (2010)

Úvodních 20 minut mohlo mít 20 vteřin. Hlavní "hrdina" nepasuje do chvíle než začne drama, nejde mu věřit a je sympatickej jak jebák na zádech. Mickey Rourke, Ray Winstone a strejdové okolo jsou naopak výborní. Povedené drama. Vizuál nebo možná jen filtr mi nesedí, takže mě film sere a to není a nemůže být ono :)