Thor: Temný svět (2013) odpad!

Toto nemělo chybu. Spíš celou hromadu. Vlastně to byla sračka.

Zlý časy v El Royale (2018)

Aby to byl tyjátr jako 8 hrozných,nebo ještě lepší, chybí málo. Něco co vtáhne do děje,za co se to dá uchopit. Zkus uchopit medúzu a mít z toho skvělý pocit. Nejde mi to. Prostě něco chybí. Ale taková rána láhví člověka vyleká až k pos.

Total Recall (2012)

Jako den s kocovinou. Člověk sedí s otevřenou pusou, kouká do blba a tiše se ptá: Proč? Zbývá jen zapomenout a jít dál.

Zlodějka knih (2013)

Děti nenesou tíhu světa a najdou dobré i v těžkých časech, pokud nemusí čelit zlu přímo sami. To je dobré znamení :) Naděje je dobrá.

Proroctví (2009)

Beethovenova 7. a první půlka filmu dají na dvě hvězdy. Protože konec je mizernej, ani odpad by si nezasloužil. Prostě blbost.

Katie Fforde - Srdce pro dva (2013) (epizoda)

Na začátku má stará paní únavovou zlomeninu stehenní kosti, načež jí pan doktor nařídil berle s tím, že smí nohy zatížit maximálně patnácti kilogramy. Koukal jsem na tu paní, jak jde o berlích a snažil se přijít na to, jak to dělá, že zatěžuje ty nohy tak málo, jak nařídil doktor. Nepřišel jsem na to, ale zase jsem se tomu od srdce smál asi půl hodiny. Je to geniální. Není nad super filmy :)

Michael (1996)

Jak mi taková skvělá pohádka mohla tak dlouho unikat...