Fraška (1992)

Miluju tenhle film 🙂 Neskutečně mě rozesměje a herecké výkony jsou výtečné. Film má skvělou atmosféru.

Spalovač mrtvol (1968)

Jedním slovem zážitek. Výborný hororový snímek plný napětí, skvělých dialogů a naprosto mistrovského výkonu pana Hrušínského.

Aliance (2016)

Katastrofa!!! Jedinný slušný herecký výkon podal Miles Teller, inak palec dole.

Pásky z Nagana (2018)

Úžasný dokument tak po filmářské stránce a samozřejmě i obsahové :)

Amy (2015)

Vyborne spracovaný dokument

Room (2015)

Vyborny film, ako ma byt. Nemozem nic vycitat. Uzasne herecke vykony. Aj vy ste cely film preplakali? 5 hviezd :)

Zapomenutá kletba (2007) (TV film) odpad!

OMG!!! Nahodou som na to narazila v tv, ale asi po dvoch minutach som usudila, ze to stoji s prepacenim za hovno...

3 Idiots (2009)

Neskutočný snímok. Miestami emotivný, až dôjde k slzám. Inokedy veľmi zábavný. Herci podali skvelé výkony. Odporúčam tento snímok.

Na hraně zítřka (2014)

Wau, toto je filmový zážitok. Tom Cruise a Emily Blunt sú výborný. Aj keď je to sci-fi spravil na mňa tento snímok dojem

Noe (2014)

Veľmi zaujímavo spracované dielo od Darrena Aronofsky. Priznám sa, že som to aj čakala. Vizuálne efekty na jednotku, len príbeh dosť uráža veriacich. Herecké výkony boli fain, hlavne Jennifer Connelly. Príbeh vykresloval psychologické profily celej rodiny Noema. Najviac som sa zasmiala na "kamenožrútoch". Nieje pochýb, že tento príbeh ešte rozvíri veľa vôd.