• Romantický

Vše pro lásku (2017) (TV film)

Ona se uměla moc hezky usmívat a byla zábavná, on působil trochu toporně, ale byl i milý. Celkově to na mě působilo pozitivně. Přeslazené to naštěstí nebylo, 3-4*.

Věčně mladá (2015)

Podivný příběh, který na mě působil trochu smutně.

K zemi hleď! (2021)

Selhání lidstva/politiků při čelení existenciální hrozby v podobě srážky komety se Zemí. Paralela se změnou klimatu a ničení ŽP, které jsou dokumentovány a potvrzeny vědci. Nebylo to příliš poučné ani nudné. Asi ne každého to zaujme.

Útok na lásku (2021) (TV film)

Mohlo to být méně strojené a působit méně rozpačitě. Z toho důvodu jsou *** dost. Navíc děj nebyl příliš zajímavý.

Romantické útočiště (2019) (TV film)

Docela se mi to líbilo. Herci byli přirození, řada zajímavých i zábavných momentů, mírně romanické a dojemný konec.

Barvy lásky (1999) (seriál)

Místy monotónní, obyčejné/triviální ale některé scény jsou zábavné a lidské a herci temperamentní. Docela jsem si ten seriál oblíbil.

Mizerové navždy (2020)

Tento druhý film je přisprostlý jako první ale ta vulgarita zde není vtipná, spíše je to trapné a pokleslé. Více sugestivní/pozérské - i dialogy. Více krve a akční scény byly cool. Zabalili to do pěkného pozlátka i přes to pro mě negativa převažují.

Mizerové (1995)

Slušná akční komedie s řadou sprostých/vtipných hlášek. Teče tam krev a akce je tam dost. Nudné to nebylo.

Ples s princeznou (2019) (TV film)

I když děj nebyl nijak příliš zajímavý, tak dialogy i herecké provedení bylo vyspělé. Nepůsobilo to příliš strojeně ani přeslazeně. Docela příjemná podívaná na oddech. Hodně konverzace.

Láska na druhém konci (2008)

Bylo to romantické a místy i zábavné ALE chemie tam moc nebyla a působilo to dost rozpačitě, zvláště konec. Ten byl dějově odbytý a mírně absurdní. Po stránce vývoje vztahu to bylo dost prázdné a povrchní, bohužel.