• Romantický

Bezzubí (1997) (TV film)

Nezaujalo mě to prakticky vůbec, místo toho nuda, ale pár úsměvných scén tam bylo.

Vánoce jako malované (2021) (TV film)

Nebylo to špatné, herci i atmosféra docela příjemná a o to asi šlo - kvůli tomu ***. Děj nezaujal.

Zrodila se hvězda (2018)

Nelíbí se mi životní styl hvězd pop/rock music. Bylo to i trochu smutné, možná, že to bylo autentické. Kvalita tam rozhodně byla.

Náhradnice (2011)

Romantické, zábavné, vtipné, přízemní, na nic si nehrající. Líbilo.

Válečné hry (1983)

Snaha o odvrácení jaderné války, kterou se snaží spustit nedokonalá umělá inteligence. V hlavní roli mladý kluk, hacker. Rok 1983...

Taxi (2004)

Rádoby komedie, nepravděpodobné, hloupé, naivní.

Jian yu (2010)

Celkem ponuré a docela kvalitní drama, ve kterém se často bojuje s meči a teče krev, občas nějaký bojovník přeskočí dům (a podobné nereálné úkazy), komediální scény tu prakticky nejsou.

Vánoce s tebou (2022)

Angelina byla sympatická, Miguel ne a ani se k ní nehodil. Příběh dobrý, ale provedení horší. Celkem povrchní, rádoby vtipné a málo opravdovosti.

Kachorra (2002) (seriál)

Velmi dobrá telenovela. Hlavně protože jsou herci přirození a je to takové lidské a zábavné. Divokého anděla jsem snášel, ale toto mě baví a i zlepšuje náladu. Mimo jiné protože Natalia Oreiro tu fakt hraje a není to malá puberťačka jako v Andělovi. Samozřejmě že jsou tu otřepané fráze a situace, které nejsou uvěřitelné ale v tomto seriálu mě obvykle pobaví jak je herci zahrají. V jiných telenovelách, zvláště jihoamerických působí někdy herci ledabyle, nudně, ale tady to docela odsejpá, je to fajn a funguje to. Myslím si, že je lepší sledovat tuto telenovelu ve slovenském dabingu, který se povedl. Děkuji.

Já a já (2019)

Cílová skupina jsou náctiletí. Film o tom, co se stane když ze sebe děláš někoho, kým nejsi a co se může stát, když jsi sám sebou. Trochu naivní a nepravděpodobný konec, ale celkem fajn.