Drtič (2000)

Začátek ještě ušel, ale jakmile se hrdinovi objevila na obličeji bílá maska, začalo to jít s kopce. Nebylo tam napětí, prostě nic, co by mě zaujalo.

Hazard (2006)

Film mě nemohl nechat klidným, už z principu, že jsem na tom byl stejně jako Kim Basinger. Bylo období, kdy automaty zcela ovládly můj život a já hrál a hrál a prohrával a prohrával. Velmi dobře znám ten pocit, kdy prohrajete téměř vše, jste psychicky na samém dně a křičíte do světa, že už nikdy víc. Pak vám nějaká dobrá duše půjčí pár stovek a najednou sedíte opět v herně s vědomím, že tenhle blikající parchant vám dluží pořádnou sumu prachů a že je načase, aby vám je začal postupně vracet. Nezačne, a kolotoč se mění ve spirálu, která vás zcela pohltí.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Dobře zpracované akční scény i prostorový zvuk - to jsou největší, a možná i jediná, pozitiva Lovce upírů. Jinak je děj poskládaný právě jen z těch jednotlivých akčních sekvencí a jako celek prostě nefunguje.

Prince: Sign "O" the times (1987) (koncert) odpad!

Už mám alespoň jasno, proč dnes po "Princovi" neštěkne ani pes...

Medailon (2003) odpad!

Tohle se vážně nedalo vydržet. Respektivě - vydržel jsem to 50 minut, pak letělo DVD napříč pokojem...

Mrtvá hlídka (2002)

Začátek mě docela příjemně naladil. Ta bezútěšnost války byla vykreslena dobře - déšť, bahno, mlha, hejna krys v zákopech a skupina vyčerpaných vojáků, snažící se vypořádat s nepřízní osudu. Nadšení však netrvalo dlouho. Začalo se vytrácet ve chvíli, kdy se vojáci dostali do zákopu a v něm vlastně setrvali až do konce filmu. Nic na tom nemění ani skutečnost, že se jednalo o zákop kdesi v Benešově u Prahy.

Labyrint (2012)

Než se začne něco dít, je polovina filmu pryč. Ta druhá se odehrává v podzemí - divák by se měl zřejmě třást strachy, ale ono to nějak nefunguje. Chvílemi to na mě působilo jako parodie na horory a čeho jsem se nemohl dopátrat, byla pointa celého příběhu. Navíc Vondráčková jako herečka je vážně mizerná.

Prokletí králové (2005) (seriál)

Snažil jsem se moc, ale nuda nakonec zvítězila a já jsem dobrou polovinu prospal. Zdlouhavé a nezáživné.

Ladíme! (2012)

Hodit šavli má být k smíchu? No nevím, já se tedy nesmál ani trochu, spíš jsem si říkal, proč skoro všechny tyhle teenagerské komedie jsou si podobné jak vejce vejci - mají otřesné dialogy, slabý scénář a protagonisty, kteří se tváří, jako by se celá zeměkoule točila zrovna kolem nich. Takže ve výsledku se liší jenom mírou trapnosti - od té naprosté po tu snesitelnou.

Noční talk show (1988)

Upovídaný film s nesympatickým hlavním přdstavitelem, který nám ukazuje, jak vypadá sebestřednost, nadutost a arogance v přímém přenosu, a také to, jak se mluví do mikrofonu a jak se típají vajgly. Od režiséra takového formátu jsem čekal něco víc.