Hádkovi (2022) odpad!

Takova ta lehka komedie pro slabomyslne, pri ktere se nejvic pobavili herci s reziserem! A o to prece dneska jde predevsim, dobre se pobavit, i kdyz vysledek nekdy stoji za vyliz zadek

Předčítač (2008)

sice tam nebyla zadna velka sukacka, ale jinak dobry film!

Na doraz (2010)

viděl jsem ve stejný den jako Dictator od Cohena...a tady jsem se nasmál o dost víc :) Zach je borec :) "táta vybíral mýtné, byl to společenský člověk..každý den přišel domů a smál se tomu jak tam měl dlouhou frontu...rád si povidal s každým, kdo projížděl závorou" :D :D

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Al Bundy je nejmoudřejší člověk, jakého jsem kdy prostřednictvím televize poznal!!

2001: Vesmírná odysea (1968)

davam jednu hvězdičku....ale nevim za co....asi za ty opice na zacatku..to jsem si jeste naivne myslel, ze ten film o něčem bude...a ono nic..a vy dve hodiny cekate na neco, co neprijde...po shlednuti jsem rozzurene chodil po byte a proklinal lidi, kteri dali Kubrickovi penize aby mohl natocit takovou sra.ku..

Půlnoc v Paříži (2011)

Paříž ve 20. letech s Hamingwayem a Fitzgeraldem!! Úžasná atmosféra! Postava Wilsona je skvělá...pro mě první opravdu skvělý film od Allena!

Věc: Počátek (2011)

Nechápu proč ještě dnes někdo točí takové kraviny...v podstatě Vetřelec na Antarktidě