Jack se chystá vyplout (2010)

U filmu je psáno že jde o žánr komedie/romantický. Mě to tak ale vůbec nepřipadalo, zařadil bych ho spíše do psychologického drama. Je v tom sice pár úsměvných momentů, ale převážně se jedná o vztahy dvou párů, kdy jeden prožívá krizi a ten druhý svůj počátek. V průběhu filmu se vyskytuje pár dlouhých trapných chvilek ticha, což na mě působilo dost rozporuplným dojmem. Je to celé takové nevšední a originálně pojaté.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Vydařená komedie :) Mimozemšťan chrlící hlášky s drsným slovníkem, které ještě navíc doprovází vtipnými gesty. Nejvíc se mi líbilo jak dokázal Paul skvěle zkazit tu křesťanskou puťku :)) To bylo fakt dobrý. Hodně tomu dopomohl dabing v kterém zazněla slušná dávka (ne)hezkých slov :)

Win Win (2011)

Je to natolik průměrné a předvídatelné, že má člověk pocit jako by podobný film viděl už stokrát. Věřím že některé diváky to nadchne,ale zkušený filmový fanda, který filmy hltá jako hladové dítě, se určitě nebude moc rozplývat. Někteří se možná i budou zabývat myšlenkou že to byla nuda a ztráta času. Já jsem se sice nenudil,ale měl jsem s toho stejný pocit jako bych se díval na nějaký tuctový pořad v telce.

Barneyho ženy (2010)

Sledování tohoto filmu bylo jako číst knihu, upřímnou a z reálného života. Osud jednoho muže, který by mohl být osudem spousty lidí na tomhle světě. Řekl bych, že na tomhle příběhu je krásně vidět jaké má manželství výhody a nevýhody. To jaké děláme všichni chyby, a to často opakovaně. Část diváků řekne že to byla pouze dlouhotrvající nuda a ta druhá čast se možná zamyslí nad životem a vztahy mezi lidmi. Já patřím k té druhé...

Voda pro slony (2011)

Příběh je prostý, ale celkově je film líbivý a moc příjemný. Děj se odehrává v cirkusovém prostředí, a protože mě cirkus nijak zvlášť nezajímá, tak jsem si myslel že mě moc nebude bavit. Což se nepotvrdilo a naopak mě tahle atmosféra zaujala a byla to moc fajn podívaná :)

Za lepší život (2011)

Film ubíhá volnějším tempem, působý trochu jednoduše a možná nezajímavě, ale jde zde spíš o to aby se divák zamyslel nad celým tímto příběhem. Řekl bych k tomu jen jediné - Spousta lidí je ve složité životní situaci a spousta lidí si neváží toho co mají.

Velký třesk (2010)

Vidím že tenhle film tu budí opravdu rozporuplné názory. Já se přidám k těm co film chválí. Mám rád filmy tohoto typu, kdy některá s postav vyprávý celý děj jako svůj příběh. A když se k tomu přidá nevšední atmosféra a zajímavé rozuzlení v závěru tak není co řešit. Dávám palec nahoru a s blaženým úsměvem spokojeného diváka se těším na další podobný film.

Green Lantern (2011)

Skoro jako Superman v zeleném :) jenom jiný příběh a jiné nadpřirozené schopnosti. Ikdyž jsem se vydžel dívat téměř dvě hodiny, které film trvá, tak jsem chvílema měl pocit, že když se vzdálím od obrazovky tak o nic nepřijdu. Líbily se mi efekty a triky, které byly většinou ''green'' tak jako hlavní hrdina a vlastně celý děj filmu. A přesto že se Ryan Reynolds tvářil při boji vážně, tak mi některé ty jeho vymyšlené zbraně připadaly dost úsměvné :))

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Příjemná rodinná komedie jejíž kvalita je asi průměrná ale přesto dávám vyšší hodnocení. Důvodem je můj oblíbený herec Jim Carrey, který mě asi nikdy nepřestane bavit. Mám rád jeho humor, všemožné vtípky a prapodivné pohyby obličejem :) Díky téhle kombinaci skvělého herce a roztomilých tučňáků jsem se dobře bavil.

30 minut nebo méně (2011)

Jediný kdo mě v tomto filmu bavil byl Aziz Ansari v roli indického kámoše. Naopak mě zklamal Jesse Eisenberg, kterého všichni určitě znají z filmu Sociální síť v kterém podle mě hrál skvěle. O to víc mě zklamal jeho výkon v tomto filmu. Dávám dvě hvězdy za pár vtipných scén, nic víc mě totiž ve filmu nezaujalo.