Shortbus (2006)

Tak mi tu 10 minut blíká kurzor a já nevím jak začít. Film je užasný můžu ho jen doporučit a hlavně jelikož je jediný (nebo mě opravte) tohoto žánru dá se mu jen málo co vytknout. Nicméně romatických filmů je to přehršel a porna taky.Proč tedy nenatočit něco mezi. Film ukazuje sex ne jako symbol lásky ale jako požitek, který by se měl využívat všude. J8 z filmem souhlasím a i když byl natočen v 2006 je aktuální a bude aktuální. Každému doporučuji

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Vždy jsem říkal zda by klasické béčko bylo béčkem kdyby na něj měli prachy. Anderson mě přesvědčil, že ano a navíc čím více peněz na béčko režiser má tím větší krávovinu vytvoří. Dokoukal jsme to jen s piety k ostatním dílům ale nikdy jsem neviděl nic tak přeplácanýho nudného bez špetky smyslu či reality. Ano to je ono tomu filmu chybý špetka reálnosti.

Bez kalhot (2012)

Poutavý příběh který připravuje diváka ke klasickému dějovemu vyvrcholení, které se nekoná. Konec je odbytý jen aby se neřeklo nějak to slepíme ať už je v kinech. + Téma - zpracování. Slušné 3 hvězdy

Bitevní loď (2012)

Super příběh, dobré efekty ale ty americké slátaniny typu vyhodím kotvu a otočí se letadlová loď a vetarani z missouri degradují film na max. 2 hvězdy.

Skyfall (2012)

Uzasny pribeh skvele zpracovani. Lec byl citit jiny reziser skvele to zapadlo a nostalgie predchozich bondovek byla duvtipna. Co jeste musim vyzdvyhnout je muzika

Temný rytíř povstal (2012)

Film byl nad moje očekávání.. ať si říká kdo chce co chce nikdy nebylo odpočítávání nukleární bomby tak stereotipně nudné nikoliv však omšelé mělo to styl krásu a nezastavil se ukazatel na 1 vteřině před výbuchem. Myslím že se Nolenovi zase něco povedlo a doufám že tímto nehodí Batmana do koše a že pozve Zimmera aby dělal hudbu bez ní by to nebyl Batman. A na závěr moje pocity při odchodu ze sálu kina: Naštvanost smíchaná s pocitem zadostiučinění.

Svatá čtveřice (2012)

Film me zaujal rozbourava po hrebejkovsku tabu spolecnosti nudnejsi pasaze stridaji ty zabavnejsi nicmene hlavni je to na co film ma upozornit a to nefunkcnost a nesmyslnost monogamnich vztahu. Davam pet hvezd za tema a vyadreni problemu

Kronika (2012)

Film byl super trosku nezvyk v kamere ktera ma vyvolat dojem home made videa. Pribeh byl zajimavy a dobry i kdyz na muj vkus by mohl byt trosku vice dotazeny do konce a nebo si alespon nenechavat vseechny trumfy na poslednich 5 minut

Nedotknutelní (2011)

Jedná se o jeden z vynikajích filmů, který doporučuji všem. Budí v člověku pocity lidskosti a přirozenosti a ukazuje že jsme v podstatě všichni stejní .. se stejnými tužbami přáními a problémy. A před začítkem filmu jsem takový zážitek ani neočekával.