Posel budoucnosti (1997)

Poštapokalypsa. I když je film pomalej, akční scény nejsou špičkové, nejsou tam emoce tak stejně i ty tři hod uběhnou rychle.

Jump street 21 (2012)

Nejlepší film roku 2012 !!! Musíte to vidět a ne jen jednou !!!

Avengers (2012)

Comixový akční výplach.

Noc žraloka 3D (2011)

////////////////////////////////////// heslo 732.529.117 ///// Věříte na lásku na první pohled ? Já teda ne. Podle mě je to velká hloupost, já se musím s tou dívkou poznat a něco o ní vědět. Podle mě by neměl člověk hledat lásku jenom kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli toho jakou má povahu. Ale pak je tu někdo kdo moje rady stejně ignoruje jako hlavní hrdina tohoto příběhu. Jedno z jeho nejstrašnějších období života bylo na střední škole, proč ? Sjedeme to od začátku. Život je někdy plný zklamání, smutku a trápení. Lidé mají problémy různé... někdy je to rozchod, ztráta blízkého, potrat, samota, šikana, chudoba, zlomené srdce a noční můry. Svět není bílý, ani černý, je šedý. Aby lidé měli to co si přejí je důležité mít štěstí, někteří lidé mají štěstí na dosah a někteří to nemají snadné a mohou čekat na štěstí marně mnoho let. Jsou lidé kteří mají budoucnost a naději, potom tu jsou ti kteří už naději ztrácejí. V poslední době se Adamovi zdají noční můry, začíná to být každý den a sny jsou někdy tak děsivé že nemůže spát. Zdá se mu někdy o lidech které nezachránila, někdy o ztracených rodičích a dost často o přicházející hrozbě. Jan, obyčejný kluk. Má 17 let, chodí na střední. Jsem hluboce zamilovaný do jedné dívky. Zamiloval se do Kláry, nejkrásnější holky z školy. /////////////////////////////////////// - Ahoj Viktore. Jak se máš ? - Mám se špatně. - Aha a proč ? Tak jak ti to dopadlo s tou holkou do které jsi bláznivě zamilovaný ? - Nechce mě. Zase jsem se špatně zamiloval. Nejsem už vůbec šťastný." - Neboj se, ta bolest určitě přejde. - Už zase čekám na zázrak. //////////////////////////////////////////////// Otec - "Anežko, sousedé z tohoto města říkají že se zase taháš s tím klukem. Je to pravda ? Anežka - "Ano je. Vadí to snad ?" Otec - "Já si ale nepřeju aby ses s ním dále vídala. Je to nejhloupější kluk z naší vesnice. Neumí ani číst a psát. Otec se rozzuřil a vlepil své dceři takovou facku že se sesypala na zem. //////////////////////////////////////////// Viktor už je v pokročilém věku a svůj oblek už nenosí 8 let. Našel si dívku svého života se kterou chce založit rodinu. Chce mít konečně klidný a šťastný život. Viktora dnes čeká velmi důležitý den v jeho životě. Má v plánu Tamaru požádat o ruku. ///////////////////////////////////////////////// Evropa. V Evropě dojde k obrovskému výbuchu aniž by to civilisté čekali. Při tomto incidentu zemře spousta mužů, žen a děti, včetně Tamari (Viktorovi snoubenky). Viktor tento výbuch jako jediný přežil. ///////////////////////////////////// - Já ji miluji, jak bych ji měl sbalit ? Mám ji napsat milostný dopis ? - To radši ne, tohle by fungovalo v roce 1937. - Škoda. Musíš za ní zajít a říct ji to osobně. ///////////////////////////// Otec si přál mít konečně syna, ale stalo se že se mu narodila dcera. Byl velmi zklamány, ze své dcery neměl moc velkou radost. Dcera se snažila dělat všechno pro to, aby si zasloužila jeho přízeň. Otec byl na ní v dětství a v dospívání moc přísný. Dcera se ale nevzdávala, ale snaha o otcovu přízeň byla k ničemu. Zkoušela drsnější věci jako lukostřelbu, jízdu na koních, bojová umění. Podle otce ale boj není věc určený pro ženu, ale jen pro muže. /////////////////// Lenka jde sama v noci po ulici domů a přepadnou ji tři muži. Chtějí po ní peníze. Pánové však netuší že tato ženská je trošku jiná než ty ostatní. Lenka je totiž nejrychlejší žena na světě. Když si na ní muž vezme nůž, Lenka se noži vyhne a do vteřiny všechny tři muže zpacifikuje a lanem je sváže k sobě. ////////////////////////////// Manželé Novákovi už přes 8 let touží po dítěti. Pořád stále to zkoušejí ale nejde jim to. Podle lékařů jsou oba dva zdravý. Proč nemohou mít dítě neví. //////////////////////////// MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK 1.část ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////// Asi každý hledá svojí pravou lásku. Někdo jí najde hned, někdo za dlouho a někdo najde pravou lásku až ji přestane hledat.... Začalo to v Evropě. Už od dětství jsem si přál cestovat po světě. Ale moje rodina neměla příliš peněz a proto jsem trčel pořád v této díře. Ale kdybych tady nezůstal tak bych nepotkal svou životní lásku. ///////////////////////////////////////////////// Alex poprvé v životě zažívá milostný trojúhelník. Do Alexe je ale zamilovaná jeho nejlepší kamarádka Eva, se kterou se zná už od první třídy. Alex- "Děkuji ti Evo za to jak jsi mi včera pomohla, bez Tebe bych nedal ani střední školu." Eva - "Nemáš zač. Udělala jsem to pro Tebe ráda. A máš zítra čas Alexi ?" Alex - "No víš, já už něco mám. Ale asi můžeme zajít někam s přáteli někdy jindy." Eva- "Aha tak to jo." ////////////////////////////// Alex jednoho dne nastoupí do výtahu. Výtah se zasekne a on tam uvízne s jednou dívkou Veronikou. Veronika se Alexovi hodně zalíbí a pozve jí na oběd. //////////////////// Další den. Evo- "Ahoj." Alex- "ahoj." Eva - "jak se máš ?" Alex- "Dobře, a ty ?" Eva - "Jo já taky. Co jsi včera dělal ?" Alex - "Včera jsem byl na obědě s Veronikou." Eva- "Ty s ní chodíš ?" Alex - "Ano. Začali jsme." Eva- "Ale já jsem doufala že budeš chtít celou dobu mě." Alex- "Ale teď ti nerozumím." Eva- "Celé roky pro Tebe dělám první poslední aby jsi měl pohodlný život a pak najednou skončím jenom jako kamarádka. Já myslela že přijde jednou den kdy za mnou přijdeš a..." Alex- Hele Evo brzdí. Když si mě tak moc chtěla tak jsi mi to mohla říct už dávno. //////////////////////////////// Středoškolák Marek je tajně zamilovaný do své spolužačky Anežky. Marek jednoho dne jí políbí a ta mu dá facku. ////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Rodiče od Hanky jí chtějí provdat za tohoto bohatého muže, protože jejich rodina je chudá. Hanka si ho vzít ale nechce, protože už miluje jiného muže.////////////////////////////////////////////////////////////////////////// - Má dcero, už konečně nadešel tvůj čas. - Co pro mne máte ? - Zajistili jsme ti sňatek s Maxem. - Tati, ale já si ho vzít nechci. - Cože. Ty nejsi vděčná za něho. - Jsem vděčná, ale já miluji Maxi. Já ho miluji celým svým srdcem. - Maxe si vzít nemůžeš !!! Není bohatý, nemá žádný majetek, je chudý jako kostelní myš a navíc k tomu všemu má velmi špatnou pověst. - To jsou jenom pomluvy, on takový ve skutečnosti není. - Ať už to je pravda nebo ne. Už jsem domluvil a ty si Maxe musíš vzít. ///////////////////////////////////////////////////////////// //////////////////////////////////////////////// - Ahoj Viktore. Jak se máš ? - Mám se špatně. - Aha a proč ? Tak jak ti to dopadlo s tou holkou do které jsi bláznivě zamilovaný ? - Nechce mě. Zase jsem se špatně zamiloval. Nejsem už vůbec šťastný." - Neboj se, ta bolest určitě přejde. - Už zase čekám na zázrak. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////- Co se stalo ? - Zamiloval jsem se. - To je dobrá zpráva, tak proč jsi tak smutný ? - Ona totiž ani neví že existuji. Je to nejkrásnější slečna co znám a asi u takové slečny nemám šanci. - Aha.////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Petr - Slečno, mohl bych Vás někam pozvat ? Scarlett - Ne, já mám pravidlo kde mám že s kolegy z práce nechodím.- Ale... ////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Škola. Pátek. Učitel - "Zítra budeme psát důležitý test který rozhodne o vaší známce na vysvědčení. Zdůrazňuji že je hodně důležité se na tento test učit." Alex - "Cože, to se mám jako o víkendu učit. To se mi nechce." //////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////// Ivan - Tak co Jakube. Co budeš dneska dělat ? Jakub - Já se půjdu učit na maturitní zkoušku. Ivan - Aha, to je škoda, protože jsem chtěl jít s tebou dneska na večírek. Jakub - To asi nepůjde, ty zkoušky jsou hodně důležité. Ivan - Měla by být na tom večírku i Monika. Jakub - Aha tak to si možná ještě rozmyslím. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////// /////////////////////// Lukáš pracuje v kanceláři, má vysoké platy a je v práci spokojený. Eliška je normální obyčejná holka. /////////// Poprvé se potkají nečekaně, když někam spěchají a náhodou do sebe narazí. Když se podívají do oči tak se zamilují. ////////////////////////////// Eliška vypadá jako ošklivé kačátko a chce se Lukášovi zalíbit. Její nejlepší kamarádka ji poradí sundat sundat brýle, vyžehlit vlasy, dát na sebe make-up a hned po tom vypadá jako kráska. /////////////// Lukáš má na výběr chodit s jeho nejlepší kamarádkou kterou zná už 3 roky a nebo s Eliškou kterou poznal včera. Lukáš si vybere Elišku. ///////////////////////////////////// Lukáš a Eliška spolu chodí už pár měsíců Lukáš je často v práci a nemá na Elišku čas. Eliška - Víš, buď odejdeš z práce nebo se s tebou budu muset rozejít. Lukáš - Ale ta práce je pro mě moc důležitá. celý život jsem po povýšení toužil. Eliška - Buď já nebo práce. Vyber si. ///////////////////////////// Lukáš dostává od šéfa povýšení, ale odmítne to. Lukáš dává v práci výpověď a odjíždí letadlem k Elišce. Vystupuje z letiště, zavazadla si zapomene na letišti a běží. Když Elišku potká, začne pršet a běží za sebou. Dají si vášnivý polibek v dešti. //////////////// ///////////////// Monika - Na jaký film se budeme dneska dívat lásko ? Jan - Chtěl bych se dneska dívat na romantickou komedii. Monika - Už zase ? A co kdybychom si pro tentokrát pustili nějaký horor ? Jan - Ne, horory nemám rád. Zvedá se mi žaludek když vidím krev. Nechápu proč lidé chtějí vidět ve filmech tolik násilí. Je to nechutný. /////////////////////////////////////////// Rodiče mluví s dcerou. /////// - Jak to že sis ho nevzala !!! - Nebojte se, ještě budete rádi že jsem si takového drzého nevychovance nevzala.- Cože, drzý nedrzý, on ti zajistí dům i peníze. Víš o tom že je potřebujeme.- Já ho ale nechci a nikdy ho chtít nebudu !!! - Tak dej svůj chtíč stranou a vezmi si ho.- Ne. Přece byste mě nechtěli provdat za muže který má blíž ke zvířeti než k člověku. myslí si že když má tolik peněz tak si může dělat co chce. /////////////////////////////////////////// ///////// Hanka - Mojí rodiče mi nedovolí abych si Vás vzala, tak co budeme dělat ? Max - Utečeme spolu. Hanka - A kam ? Max - Do Ameriky. Hned zítra. //////////////////////////// /////////////// Jack a Elizabeth spolu nějakou dobu chodili, ale Elizabeth se s rodiči odstěhovala daleko. Jack se ale vydal přes Evropu hledat svou lásku. Cesta která ho čeká je ale plná nástrah, pastí a nebezpečí. ////////////// /////// - Víš, promiň Denisi, ale vůbec se neznáme a něco takového bychom začínat asi neměli. - Já vím že se moc neznáme, ale to se může časem změnit." - Promiň, ale nechci tě. ///////////////////////// ////// Ahoj, co jsi včera dělal ? - Ále nic moc, díval jsem se na seriál. - "Aha zajímavý. - Jí bylo to zajímavý, v tom novém díle umřela Krystýna. - Cože ? Ona umře. - Jo. - Proč jsi mi vyspoileroval seriál ? - Aha ty jsi to ještě neviděl. - No neviděl. Nemůžeš mi spoilerovat díl který jsem ještě neviděl. - Ale jak jsem to mohl vědět. Tak promiň. /////////// Michal: Ahoj. Václav: Ahoj. Michal: Jak se máš ? Václav: Dobře, a ty ? Michal: Hrozně. Václav: Jak to ? Michal: Měl jsem nejhorší rande v životě. Václav: "Aha a co se stalo ? Michal : Špatně. Ta holka nevypadala jako na těch fotkách. Vypadala úplně jinak a byla to hrůza. Václav: To tak občas bývá že někdo nevypadá tak jako na fotkách. Michal: Byla malá a tlustá jako vagón. Byl jsem úplně nervózní a nechtěl jsem ji ze slušnosti říct pravdu že se mi nelíbí. A tak jsme se procházeli po městě. Václav: Aha a bylo něco ? Michal: Ne, jenom mi sahala na zadek, když jsme si sedli na lavičku, osahávala mě a chtěla mě políbit. Já ji ale ne, byl jsem konečně rád když jsme šli na vlak a odjela už domů. Říkala že mám za ni někdy přijet, ale já za ní nechci přijet ani náhodou, jedině jako kamarád. Václav: Aha no a jak jste se seznámili ? Michal: Seznámili jsme se přes internet. Václav: To snad ne, proč si to dělal ? Michal: Já nevím. Myslel jsem že bude hezčí než doopravdy, jako na těch fotkách. Ale věř mi, takové rande bych nepřál ani mému největšímu nepříteli." Václav: Jo to ti věřím. A tak doufám že ti to příště vyjde.

Stmívání (2008)

Smallville: Sezóna upíru