• Fantasy

Sněhurka a lovec (2012)

Film sa mi veľmi páčil, podľa mňa vôbec nenudil. Charlize Theron bola, samozrejme vynikajúca, ale Kristen tiez hrala dobre. Niečo by som vytkol, ale v podstate sú to detaily. Mrzí ma len, že sa niektoré scény s trailerov nedostali do filmu, to mi tam chýbalo. Inak som sa dobre bavil, sem- tam to hralo na city, čo je len dobre. Videné s českým dabingom, prekvapivo mi až tak nevadil, petože som sa ho obával kvôli upútavkam v telke. Samozrejme, počuť originálny hlas Charlize Theron by bolo určite najlepšie, ale Andrlová sa docela držala. Určite si to pozriem aj v originálnom znení.

Disaster Movie (2008) odpad!

Ty vole, je iba málo filmov, ktoré som nedokázal dopozerať do konca, ale väčšinou to bolo okolo polky filmu. Takže toto bol novy rekord: vzdal som to už po nejakých 12 minutách

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Tak tento diel ma prekvapil. Myslel som si, že to bude na hovno, keď rozdelia knihu do dvoch filmov. Myslel som, že tým pádom to budú dva filmy, plné nudných zamilovaných kecov. Ale náhodou sa mi ten film veľmi páčil. Svadba bola super, tá nočná mora nemala chybu. Husté bolo sledovať, ako je Bella čím ďalej, tým vyziabnutejšia. A ten pôrod- no fasa. No najviac ma dostala tá hudba, keď sa Bella mení. Bolo to pre mňa veľké prekvapenie, a preto sa teším na druhý diel viac, ako by som sa tešil inokedy.

Peklo s princeznou (2009)

Bol som milo prekvapený, nečakal som, že to bude až tak dobré. Išiel som do toho len kvôli Adamovskej, ale vyplatilo sa. Mádla som nemal moc rád, ale ako princ bol velice sympatický. Lucifer nemal chybu, a Muribana, či jak sa to volala, bola proste skvelá, tú by som si aj ja vzal za ženu.