Zrodila se hvězda (2018)

Když jsem byl malý kluk, moje maminka s úsměvem o určitých svých oblíbených filmech mluvila jako o "filmech na žehlení", tzn. že je mohla vidět mnohokrát, vždy se jí líbily a ne vždy u nich musela dávat 100% pozornost - a tak u nich klidně mohla žehlit. Tohle je můj film na žehlení, mami.

Hamilton (2020) (divadelní záznam)

ok, tohle jsem nečekal. Hamilton (muzikál) je jeden z největších masterpieces pop-kultury posledních (mnoha) let. A to nekoukám na muzikály a téma mě nezajímá. Respekt.

Zpráva (2019)

"Do you work for me or for report?" Otázka, která by nám měla pískat v uších všem.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Zdařílý hold těm, jež a long time ago in galaxy far, far away, bojovali, aby hvězdné války byly ukončeny, ale jejichž jména hvězdná historie opomíjí.

Posedlost (1981)

Ok. V herbáři hrůzy jedna z nejtajemnějších stránek. Povahou teroru v něčem pro mě podobné The Brood - a ten film ve mně hnije roky. Zároveň zde vše zuří v podobných kruzích jako v Enemy. Z těch stínů snad vylézá velký film.

You're Next (2011)

Po letech (a několika shlédnutí) si musím přiznat, jak moc mě tenhle film baví. Ideální "crack a beer-smoke a joint" pokoukání na večer s dalšími dvěma přáteli. Aussie power.