• Romantický

Není král jako král (2000)

Animované filmy naprosto miluji, tento jsem objevila až relativně nedávno a bavila jsem se naprosto královsky :-) Netypická disneyovská pohádka.

Není Kronk jako Kronk (2005)

Podle některých komentářů mám pocit, že jsem viděla něco úplně jiného. I přes nízké hodnocení jsem si řekla risknu to, protože film Není král jako král miluji. S napětím jsem očekávala podobný zážitek, místo toho jsem si odnesla zklamání a dost silný pocit trapnosti...

Neoneun pet (2011)

Celkem absurdní zápletka, ale jelikož jsem si zamilovala Jang Geun-suka, tak jsem tento film prostě vidět musela :-) vždy se mi na něj pěkně kouká.... Film mě nenadchl ani neurazil, myslím že 3* jsou maximální možné hodnocení...

Neon naege banehsseo (2011) (seriál)

Opět krásné písně, díky tomuto seriálu jsem objevila úžasnou skupinu (CNblue) - Yongwa a jeho texty chytají za srdce. Má zde mnohem lepší povahu než v You´re beautiful. Seriál je vtipný, více rozehraných příběhů dělá seriál zajímavějším.

Neoreul gieokhae (2015) (seriál)

Tohle byla přesně moje krevní skupina, takže nemůžu jít níž než 5*. :-) Při sledování jsem byla nekritická až hanba, takže jsem veškeré nesrovnalosti nevnímala. Bavila jsem se, brečela jsem, bolelo mě u srdce a hlavně jsem se zamýšlela... chytaly mě filozofické manýry, o čemž se zde rozhodně nechci rozepisovat. :-D Stejně jak je zde v komentářích již zmíněno, výběr dětských herců byl pro mě trefou do černého, dále jsem si zamilovala frajera z EXO (D.O. - zaujal mě už v It's okey, It's love) a naprosto největším miláčkem pro mě byl Park Bo Gum - jako právník Jung. Celkově mě sestavení herců bavilo, řeší se zde psychologie postav a to já prostě můžu, takže není divu, že tak vysoké hodnocení. Navíc mi přijde moc krásný vztah ústřední dvojice. A nakonec ta nejhezčí píseň: https://www.youtube.com/watch?v=T7PelG3zU9U

Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)

Napínavý kriminální seriál z prostředí soudních jednání. Velmi zajímavě udělaný příběh, krásná ukázka toho, že změna člověka k lepšímu je možná :-) Dvojici to spolu velmi sluší, Lee Bo-yeong je velmi sympatická herečka. Lee Jong Suk je roztomilý, ale hlavně se mi velmi zamlouvá charakter jeho postavy. Bylo velmi zajímavé nahlédnout do právního systému jiného národa (i když pouze okrajově). Příběh je velmi chytlavý i díky tomu, že se zde vyřeší více příběhů právě ze soudních jednání. Dvě postavy,které mě vždy rozesmály už jen svou přítomností na obrazovce - právník Cha (to co mu tady provedli s vizáží...to se prostě musí vidět :-D) a soudce Kim (Kim Kwang Kyu - je vtipný prostě sám o sobě a je úplně jedno jakou roli hraje :-) )

Neukdae sonyeon (2012)

Tak film jsem shlédla hlavně kvůli hlavní mužské postavě ;-) Dějově je film celkem povedený, ale myslím, že mu hodně uškodila délka, zbytečně se to natahuje - má pár částí, které jsem prostě trochu pošoupla, takže za mě: jednou stačí - kdyby byl o něco kratší - hodnocení by bylo snažší a možná bych zvážila i podívání se znovu. Musím souhlasit s komentářem sniper18 - první polovina byla lepší - tam jsem asi nic neposouvala :-)

Neundaeeui yoohok (2004)

Já a brečet u filmu .... no tomuhle se to povedlo a to je co říct!! :-) Dong-won Kang je můj oblíbenec tak možná i proto ten nával emocí :-) Do poslední chvíle jsem doufala, že obavy které mám se nenaplní, nic méně happyend se opravdu nekonal a ty nejhorší obavy se staly skutečností ... Akční - neřekla bych, podle mě je to romantické drama. Chápu lásku Dong-won Kanga k hlavní hrdince, ale Han-seon Jona jsem nějak nepochopila.

Oko dravce (2008)

Možná jsem neviděla dostatek thrillerů, jinak si nedovedu vysvětlit, že mě to nadchlo mnohem více než většinu lidí, kteří zde přidali své příspěvky :-) Nechybělo mi zde napětí, ani tajemnost. Film má podle mě rychlí spád a udrží pozornost divákovu :-) Shia je dobrý herec a možná i to byl důvod mého nadšení....

Osamělý jezdec (2013)

Nemůžu jinak než dát plnej počet. Proč? Protože Johnny :-D. V podobných rolích se prostě vyžívá a proč ne, když mu to sedne. Celej film jsem se náramně bavila, vůbec mi nepřišel tak dlouhý jaký je - uběhlo mi to velmi rychle a musím se přiznat, že jsem se vlastně ani chvíli nenudila. Na záporáka jsem se skoro ani nemohla podívat jak mi byl odpornej, za to na dvojici Tonto a John se mi koukalo velmi dobře.